Zpět na » Primera Division » Ať mě vyplatí, nebo tu zůstanu a budu hrát golf, vyhrožuje Gareth Bale

Primera Division - Ať mě vyplatí, nebo tu zůstanu a budu hrát golf, vyhrožuje Gareth Bale

Ať mě vyplatí, nebo tu zůstanu a budu hrát golf, vyhrožuje Gareth Bale © thesportbible.com - Gareth Bale

4

Líbilo se

21.05. - Nedělní zápas proti Betisu měl být posledním Garetha Balea v dresu Realu Madrid. Rozlučkovým. Jenže nebyl. Kouč Zidane jen potvrdil, že s hráčem vůbec nepočítá a nechal ho sedět na lavičce celých devadesát minut. To asi Balea hodně naštvalo a je proto připraven jít do boje.

Situace Garetha Balea v Realu Madrid už nemůže být horší. Nemají ho rádi fanoušci, kteří na něj začnou pískat i sebemenšího důvodu, když se mu například nepovede střela či nahrávka. Nemá ho rád ani trenér, který ho opakovaně neváhal nechat sedět na tribuně, a to například i v kritických chvílích, kdy Bílý balet neměl útočníků zrovna nazbyt.

Proto se počítalo s tím, že Bale v létě hlavní město Španělska opustí. A mělo se za to, že právě nedělní zápas proti Betisu měl být jeho posledním, po němž se měl rozloučit s fanoušky. Ale nebyl. Zidane ho totiž nechal vydusit celých devadesát minut na lavičce.

Jenže Bale svůj odchod nehodlá vedení Realu vůbec nijak ulehčit. Ačkoliv nedá dohromady kloudnou větu španělsky, rodině (a jemu také) se v Madridu moc líbí. Nechce aby ho klub prodal. A když už, tak ať se pořádně prohne a nasype mu do kapsy vše, co má nasmlouváno.

Mám tu ještě tři roky smlouvu. Jestli chtějí, abych odešel, pak mi musí zaplatit 17 milionů za každou sezónu. Jestli ne, zůstanu tady. A když budu muset hrát golf, tak ho prostě budu hrát," řekl podle Radioestadio.

Vypadá to na pořádně vyhrocený spor...


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
vetorug - 22.05. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

vetorug

klidně by mohl ustoupit od požadavků a říci že půlka odchodné bude použita na přestup

Vincent12

Ja sice vim ze hraje hovno a je kokot Smajlík 3 Ale smlouva je smlouva.podepsali ji s nim ,tak at platej.ma na to pravo

BlueFor16years
telexa - 21.05. Odpovědět

Pěkně je chce podojit

telexa
Forte02 - 21.05. Odpovědět

Tady je to fakt jak bulvár

Forte02
Baty - 21.05. Odpovědět

Prodat ho a ted uz se vi,ze to bude pod puvodni cenou,ale at je pryc. Tolik penez,za to bude sedet na lavce a kdyz by hral,tak na nej budou piskat a to spoluhracum take neprida.

Baty
Boca - 21.05. Odpovědět

Pěkně je chce podojit Smajlík 3

Boca
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články