Zpět na » Primera Division » Bale se nerozloučil. Ani minuta, dokonce ani rozcvičování. Jen se smál s Kroosem

Primera Division - Bale se nerozloučil. Ani minuta, dokonce ani rozcvičování. Jen se smál s Kroosem

Bale se nerozloučil. Ani minuta, dokonce ani rozcvičování. Jen se smál s Kroosem © marca.com - Gareth Bale

1

Líbilo se

20.05. - VIDEO Jinak už to dopadnout nemůže. Tedy pokud zůstane Zinedine Zidane na lavičce Realu Madrid, Gareth Bale si pod ním neškrtne. Proto je jediným východiskem z této situace Velšanův odchod pryč z Bernabéu. Měl přání se alespoň rozloučit s fanoušky, jenže trenér ho do hry nepustil ani na minutu.

Že vztah mezi Zidanem a Garethem Balem je takřka nulový, se tak nějak vědělo. Sám fotbalista to v únoru potvrdil, že s francouzským koučem během předchozího angažmá Zizoua v Madridu skoro vůbec nemluvili. A zřejmě nešlo jen o problém s jazykovou bariérou. Ti dva se prostě nemuseli.

Ani v druhém období Zidana v Madridu se situace nezměnila. Ten nechával hráče hodně vysedávat na lavičce a nejednou se stalo, že vůbec nebyl zařazen do nominace. Baleovi zvoní v Realu umíráček a jestli se v posledních letech nepotvrdily spekulace o jeho odchodu, pak letos už tato situace jiné východisko nemá. Jen bude záležet s jak velkou ztrátou vedení klubu hráče někde udá.

Nedělní zápas Realu Madrid proti Betisu měl být rozlučkou. Například pro Keylora Navase, kterého Zidane postavil do brány, aby mohl říct adiós svým věrným fanouškům. Podobně se chtěl rozloučit i Gareth Bale, byť reakce publika nemusela být taková, jakou by si asi představoval, vzhledem k tomu, že na něj publikum v poslední době spíše pískalo.

A po sobotním zveřejnění zápasové nominace, v níž Bale figuroval, se zdálo, že by mu alespoň toto přání mohl Zizou splnit.

Ovšem realita byla úplně odlišná a pro Balea hodně hořká a krutá. Nejenže nebyl v základní sestavě, nevešel se Zidanemu ani mezi tři střídající hráče. Dokonce ho ani neposlal rozcvičovat. Jasnější signál, aby Bale opustil Real, už snad nemůže existovat.

Nevím, co se bude dít. Počítal jsem s jinými hráči. Prostě hráli jiní. Víc k tomu nemám co říct. Já jsem trenér, který dělá rozhodnutí. Když se mi něco nelíbí, nebo něco nepasuje...Dosáhl tady mnoha úspěchů, ale nežijeme z minulosti. Je přítomnost a na základě toho činím rozhodnutí," řekl Zidane po zápase.

Nicméně Bale už to má takzvaně na háku. Možná s tím i trochu počítal, že ho nechá ZZ celý zápas prosedět na lavičce. A tak si dlouhou chvíli krátili s Tonim Kroosem zřejmě vyprávěním veselých příběhů z natáčení. Dobře se bavili a pranic jim nevadilo, že Madrid prohrává s Betisem 0:2.

Na druhou stranu, možná Zidanemu jednou poděkuje, že ho do zápasu nepustil, protože slyšet na rozloučenou ohlušující pískot z tribuny...Nic moc. Možná byl citlivý a chtěl ho takového trapného a nepříjemného okamžiku ušetřit.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
vetorug - 22.05. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

vetorug

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

marsverin
ayfkm - 20.05. Odpovědět

No jasně..Ve finále to že Bale hraje tužku a na základě toho nehraje je plus a dělá to dobře.. Smajlík 2 Smajlík 2 ..Taky Dobrej..

ayfkm
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články