Zpět na » Primera Division » Dani Alves se nabízel zpět Barceloně. Ta ho odmítla

Primera Division - Dani Alves se nabízel zpět Barceloně. Ta ho odmítla

Dani Alves se nabízel zpět Barceloně. Ta ho odmítla © dailymail.co.uk - Dani Alves s Lionelem Messim

1

Líbilo se

24.02. - Barcelona má v současné době palčivý problém na pozici pravého obránce. Po zranění Aleixe Vidala mu zbyl pouze Sergi Roberto, přeškolený záložník, jehož skvělá forma z úvodu sezóny je rovněž ta tam. V lednu se mohl vrátit někdejší hráč azulgranas Dani Alves. Sám se nabízel, vedení ho ale odmítlo.

Fanoušci na něj nostalgicky vzpomínají. Měli ho rádi. Patřil mezi nejlepší pravé obránce světa, skvěle si rozuměl s Lionelem Messim. Nicméně v létě se rozhodl, podle klauzule ve smlouvě, opustit Camp Nou. I kvůli klubovému vedení. Zdarma ho tehdy získal Juventus.

Jenže na rozdíl od slunné Barcelony se v chladném Turíně prozatím trápí. Nedokázal se adaptovat na nové prostředí, problémy měl i se svými spoluhráči a také s hrou, kterou Vecchia Signora praktikuje. Podle informací deníku Mundo Deportivo dokonce natolik, že se v lednovém přestupovém termínu zkontaktoval s managementem Barcelony a nabízel se, jestli by se nemohl do klubu vrátit.

„K aspektům fotbalovým se přidaly také ty rodinné, neboť ho trápila vzdálenost, která ho dělila od dětí, které zůstaly v Barceloně se svoji matkou,“ uvádí MD.

„Obránce se přímo spojil s lidmi z barcelonského klubu a několikrát zopakoval svoji touhu se vrátit. V klubu vzali volání Alvese na vědomí, za nabídku poděkovali, ale odpověděli mu, že jeho etapa v Barceloně již skončila, tím spíš, že to byl on, kdo se rozhodl ji ukončit, přestože podle smlouvy měl možnost pokračovat ještě jeden rok,“ píše dále tento list.

Chvíli poté, co se nabízel Barceloně, si zlomil nohu a dva měsíce byl mimo hru.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, thesun.co.uk, mundodeportivo.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

ikdyž dani už nebyl poslední rok už ten stary dani,tak je pořád o level lepší jak roberto. Ten když dělal dvojku danimu tak mu to sedelo,byl plný síly a hrál dobře taky..ale celou sezonu to nezvláda. škoda vidala..odpočinek by robertovi pomohl

Thiago_A

tak nějak to bude

MESSIFCB
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články