Zpět na » 1. Bundesliga » Kramer odolal zájmu velkoklubů a prodloužil v Leverkusenu

1. Bundesliga - Kramer odolal zájmu velkoklubů a prodloužil v Leverkusenu

Kramer odolal zájmu velkoklubů a prodloužil v Leverkusenu © t-online.de - Christoph Kramer

0

Líbilo se

22.12. - Německý reprezentační záložník Christoph Kramer, který v současné době hostuje v Borussii Mönchengladbach, navzdory zájmu evropských velkoklubů podepsal novou smlouvu do roku 2019 s Bayerem Leverkusen a potvrdil tím, že se v nejbližší době do zahraničí nechystá.

Kramer pomohl Borusii Mönchengladbach ukončit kalendářní rok 2014 na skvělé čtvrté příčce Bundesligy a svými výkony si řekl o pozornost předních evropských klubů. Spekulace o možném odchodu ale dnes ukončil prodloužením smlouvy s Leverkusenem až do roku 2019.

23letý defenzivní záložník se tak na konci letošní sezóny nepřesune do Arsenalu, jak se v poslední době spekulovalo v médiích, ale zůstane v Bayeru Leverkusen, jehož je sice odchovancem, ale dosud v klubu nedostal šanci v prvním týmu.

„Po jednání s vedením Leverkusenu jsem nemusel dlouho váhat nad tím, jestli tam mám podepsat novou smlouvu. Jsem v Bayeru od mládí a vždy bylo mým snem prosadit se tam do prvního týmu. Nakonec se mi to podaří po působeních v Bochumi a Borussii Mönchegladbach,“ přiznal Kramer.

Kramer, který byl nejčastěji spojován s Arsenalem, už má za sebou 8 utkání v německé reprezentaci, za kterou debutoval teprve v květnovém přípravném utkání před mistrovstvím světa proti Polsku.

Mladý záložník se poté nejenže překvapivě vešel na soupisku Joachima Lowa, ale dokonce si zahrál i ve finále světového šampionátu proti Argentině, které však pro něj skončilo otřesem mozku po srážce s Ezequielem Garayem.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články