Zpět na » 1. Bundesliga » Nejlepší vlastňák sezóny? Christoph Kramer je vážným uchazečem

1. Bundesliga - Nejlepší vlastňák sezóny? Christoph Kramer je vážným uchazečem

Nejlepší vlastňák sezóny? Christoph Kramer je vážným uchazečem © sports.yahoo.com - Christoph Kramer

1

10.11. - VIDEO Německý záložník Borussie Mönchengladbach Christoph Kramer byl doposud známý především jako hráč, pro kterého finále mistrovství světa skončilo otřesem mozku, ale v nedělním utkání proti Dortmundu proslul jako hráč, který si vstřelil asi nejlepší vlastní gól sezóny.

Christoph Kramer si snad všechnu smůlu vybral na hodně dlouho dopředu. Jen pár měsíců poté, co kvůli otřesu mozku musel střídat už v prvním poločase finálového utkání mistrovství světa a na zápas si posléze vůbec nepamatoval, by zřejmě nejraději zapomněl i na nedělní ligové utkání proti Borussii Dortmund.

Německý středopolař si v 58. minutě utkání vstřelil neuvěřitelný vlastní gól, když se pokoušel poslat malou domů brankáři Yannu Sommerovi, ale nezvolil správnou razanci a jeho 45metrový lob skončil až v bráně Mönchengladbachu.

Kramer svou chybou nejenže připravil Gladbach o body z utkání s Dortmundem, který díky jeho vlastnímu gólu vyhrál 1:0, ale zároveň tak ukončil 19 zápasovou sérii svého týmu bez prohry.