Zpět na » Serie A » Barcelona přivede Cancela - pro Inter Milán

Serie A - Barcelona přivede Cancela - pro Inter Milán

Barcelona přivede Cancela - pro Inter Milán © bleacherreport.com, fotbalportal.cz - Joao Cancelo

0

Líbilo se

12.05. - S překvapivým návrhem tentokrát přichází Barcelona. Ta nadále chce útočníka Lautara Martíneze, a proto Interu Milán nabídne Joaa Cancela. Ano, správný postřeh. Portugalský obránce je aktuálně hráčem Manchesteru City.

Barcelona Lautara Martíneze nadále chce, argentinský útočník je přestupovou prioritou katalánského velkoklubu. Návrh Interu Milán se Barce nepozdával, proto Španělé přišli s vlastním nápadem.

Po dvou letech by se na San Siro mohl vrátit portugalský obránce Joao Cancelo. Ten momentálně působí u úřadujících anglických mistrů, Barcelona by jej ale z Manchester City mohla přetáhnout.

V Anglii se totiž Cancelo neprosadil a Pep Guardiola sázel na jiné. Z Barcelony si chce navíc přivést Nelsona Semeda a právě za něj by Cancelo mohl putovat na Nou Camp.

Tam se ale Portugalec dlouho neohřeje. Barcelona díky tomu sníží sumu, kterou Inter za Lautara Martíneze požaduje. Momentálně má jít o 111 milionů eur.

Pokud by navíc ke Cancelovi přidala Barcelona i Arturo Vidala, částka by se výrazně snížila. Zdá se tak, že tento ambiciózní plán zatím nemá žádnou trhlinu.

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články