Zpět na » Serie A » Milán chce povzbudit Rebiče. Přivede mu kolegu z Frankfurtu?

Serie A - Milán chce povzbudit Rebiče. Přivede mu kolegu z Frankfurtu?

Milán chce povzbudit Rebiče. Přivede mu kolegu z Frankfurtu? © dailystar.co.uk - Luka Jovič

2

Líbilo se

03.05. - AC Milán dost možná přijde o Zlatana Ibrahimoviče, v létě si tak bude hledat útočnou náhradu. Ta by poté výrazně mohla povzbudit stále se lepšícího Anteho Rebiče. Rossoneri totiž budou nabízet za nechtěného útočníka Realu Madrid.

Luka Jovič měl v Madridu nahradit Karima Benzemu. Ten se ale pozice hlavního útočníka nevzdal a Jovič po skvělém angažmá ve Frankfurtu začal strádat.

Bílý balet jej koupil za 60 milionů eur, nyní je ale Jovič nabízen k okamžitému prodeji. Samozřejmě za sníženou částku. Toho se chystá využít AC Milán, který podle serveru Sport Mediaset nabízí Realu 35 milionů eur plus případné bonusy.

Jovič ve čtyřiadvaceti duelech vstřelil jen dva góly a připojil dvě asistence. Real by tak mohl s přestupem souhlasit. A spokojen by mohl být i srbský útočník, který by se znovu mohl setkat s Antem Rebičem.

Tato srbsko-chorvatská dvojice spolu hrála již ve Frankfurtu a vytvořila velkolepé partnerství. AC Milán, který možná v létě přijde o Zlatana Ibrahimoviče, by tak chtěl toto spojení opět oživit.

Kam dál?

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články