Zpět na » Serie A » Inter získal Vrsaljka, na cestě je i Vidal

Serie A - Inter získal Vrsaljka, na cestě je i Vidal

Inter získal Vrsaljka, na cestě je i Vidal © bleacherreport.com - Arturo Vidal

2

Líbilo se

01.08. - Inter Milán dokončil přesun Šimeho Vrsaljka z Atlétika Madrid a do konce týdne by měl uzavřít i hostování Arturo Vidala z Bayernu Mnichov. Oba hráči zatím do Interu nepřestupují natrvalo, vše italský celek dělá kvůli Financial Fair Play.

Atlétiko Madrid o Šimeho Vrsaljka přijít nechtělo, jakmile si ale našlo náhradu v podobě Santiaga Ariase, chorvatského beka pustilo.

Inter Milán jej získal na roční hostování za 6,5 milionů eur a po následující sezóně jej může získat natrvalo, madridský klub by následně měl dostat dalších 17,5 milionů eur.

"Náš klub dosáhl dohody s Interem, Šime Vrsaljko dokončí nutné papírování, lékařskou prohlídku a připojí se k Interu," oznámilo Atlétiko na svých oficiálních stránkách. "Po dvou sezónách, kdy obhajoval barvy našeho klubu a prokazoval svůj talent, míří do Interu, ve kterém mu přejeme všechno nejlepší," uvádí dále oficiální prohlášení.

Na stejných podmínkách se Inter dohodl i s Bayernem Mnichov, odkud by se měl do Itálie zpět vrátit Arturo Vidal. V případě chilského záložníka byla ale domluva složitější.

Inter kvůli Financial Fair Play nesmí příliš nakupovat, i proto zvolil raději hostování. Ještě před tím ale Vidal prodlouží s Bayernem kontrakt o rok, konkrétně do léta roku 2020.

Vidal se připojí k Nerazzurri na roční hostování a po sezóně zamíří do Interu natrvalo. S klubem by měl podepsat tříletou smlouvu a ročně by si měl přijít na 4,5 milionů eur.

Bayern Mnichov za Vidala obdrží dohromady částku kolem dvaadvaceti milionů eur. Přesun by měl být dokončen ještě do konce tohoto týdne.

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Dneska zahltilo internet, že Inter chce Modriče a i samotnej Luka je tomu prej nakloněn.... Tak uvidíme Smajlík 2

sonnyblack
MrTiger - 01.08. Odpovědět

To by byla bomba

MrTiger

Vrsaljko zajímavá volba. na MS byl rozhodně vidět. Ale jestli Inter bude mít střed Naingollan-Vidal budou 30 minut neskutečný a 60 minut v 10ti Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

Benedict
MrTiger - 01.08. Odpovědět

V 9-ti Smajlík 2 Smajlík 2

MrTiger
Tvrdik - 02.08. Odpovědět

uz jste taky zkusili tu novou stranku www.ferovesazeni.cz?
aktualne maji z poslednich 13 tipu super bilanci 10 vyhernich... neco takovyho tady jeste nebylo :)

Tvrdik
Eidur - 01.08. Odpovědět

Smajlík 2 Tak černě bych to neviděl.
Předpokládám, Radja bude def. štít, Vidal ofenz. střed, mají sice přes 30, ale fotbalový věk se posouvá, takže dva-tři roky můžou být pořád vysoko. Inter to skládá poměrně dobře.

Eidur
Reklama
Reklama
Nejnovější články