Zpět na » Premier League » David de Gea: Cítím se teď nejlépe v celé své kariéře

Premier League - David de Gea: Cítím se teď nejlépe v celé své kariéře

David de Gea: Cítím se teď nejlépe v celé své kariéře © skysports.com, fotbalportal.cz - David de Gea

2

Líbilo se

26.09. - Je v pohodě. Necítí nějaký zvýšený tlak. Vítá konkurenci v podobě Deana Hendersona, kterému je předpovídána velká budoucnost. I Ole Gunnar Solskjaer prohlásil, že jednou bude jedničkou Manchesteru United i anglické reprezentace. Zatím je ale hlavním strážcem svatyně Red Devils David de Gea. Je sebejistý a věří si. Podle svých slov se cítí nejlépe v kariéře.

Na začátku sezóny je jedničkou Manchesteru United. Spekulovalo se o tom, zda náhodou už nedostane přednost Dean Henderson. Ten si odbyl svůj debut v Carabao Cupu proti Lutonu. Vychytal čisté konto, tým vyhrál 0:3. Dnes proti Brightonu už ale bude zpět mezi třemi tyčemi David de Gea.

Ten chytal i proti Crystal Palace v prvním kole. Domácí zažili na Old Trafford nepříjemný šok v podobě prohry 1:3. David de Gea s tím nemohl nic dělat. On svou práci odvedl dobře.

Španělský gólman v posledních měsících nezažíval dobré období. Jeho chyby se kupily a pochybnosti rostly. On sám ale o sobě rozhodně nepochybuje. Stále mu je teprve 29 let, takže jej ještě čekají další roky bohaté kariéry.

„Ano, možná proto, že hraji hodně už od mladých let, na to lidé zapomínají, ale teď se cítím asi nejlépe, jak jsem se kdy ve své kariéře cítil.“

„Cítím se velmi, velmi dobře, velmi sebejistě, velmi pozitivně, a to je pro mě velmi důležité. Nyní je čas vrátit se k vítězstvím a trofejím, to je pro nás v tuto chvíli nejdůležitější věc. Jak říkám, cítím se velmi, velmi dobře.“

„Je skvělé trénovat každý den tady s trenéry a s brankáři. Vždy se snažíme učit jeden od druhého a snažíme se tlačit na sebe navzájem. Je to skvělé.“

Uvidíme, jak mu se v této sezóně dál povede a udrží svou pozici jedničky Manchesteru United. Dean Henderson bude trpělivě číhat na svou příležitost.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články