Zpět na » Premier League » Ole Gunnar Solskjaer: Není mou prací, abych udržel nevyužité hvězdy šťastné

Premier League - Ole Gunnar Solskjaer: Není mou prací, abych udržel nevyužité hvězdy šťastné

Ole Gunnar Solskjaer: Není mou prací, abych udržel nevyužité hvězdy šťastné © manchestereveningnews.com, fotbalportal.cz - Ole Gunnar Solskjaer

1

Líbilo se

25.09. - Manchester United čeká v sobotu druhý ligový zápas v této sezóně. Jede do Brightonu, kde bude chtít odčinit úvodní nezdar. Doma totiž velmi překvapivě padl s Crystal Palace 1:3. Ole Gunnar Solskjaer jistě měl o čem přemýšlet. Řeší se také budoucnost některých hráčů v kádru, kteří by mohli odejít. Norský manažer říká, rozhodně není jeho úkolem, aby byly nevyužité hvězdy šťastné. Záleží jen na nich.

Jesse Lingard byl vynechán z nominace k zápasu proti Crystal Palace. Několik klubů o něj projevilo zájem a jeho odchod z Old Trafford se rozhodně nedá vyloučit. Mluví se o dalších hráčích, kteří nejsou využíváni. Například Phil Jones, Marcos Rojo, Chris Smalling, Andreas Pereira či brankář Sergio Romero.

Ani jeden z nich se do hry ještě nezapojil. Dokonce ani v Carabao Cupu proti Lutonu. Do Manchesteru United přišel během léta zatím pouze Donny van de Beek. Proto zatím všichni zůstávají. Nicméně je Ole Gunnar Solskjaer varoval. Podle něj se musí sami ukázat, aby je zahrnul do svých plánů.

„Hráči jsou šťastní, když hrají dobře a vyhrávají zápasy. Mým úkolem rozhodně není udržovat je šťastné. Mým úkolem je vybírat hráče tak, aby dosahovali těch správných výsledků.“

„Je na nich, aby byli fit, aby tvrdě pracovali a byli připraveni, když budou povoláni do týmu.“

Každopádně se Ole Gunnaru Solskjaerovi zamlouvá konkurence v záložní řadě.

„Dobří hráči spolu vždy mohou dobře spolupracovat. Scott, Nemanja a Fred jsou dobří hráči. Je mezi nimi samozřejmě konkurence. Vidím v naší záloze spoustu různých kombinací a spoustu různých systémů.“

„Nebyl jsem spokojený se zápasem proti Crystal Palace, to je jasné. Po červnovém restartu jsem si myslel, že jsme udělali velký pokrok. Jsem si ale stále jistý, že naší kvalitou můžeme týmy ničit. Ale potřebujeme trochu více přesnosti a tvořivosti.“

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Cornero - 27.09. Odpovědět

Tenhle názor sice zastávám taky ale obávám se že v nejvyšší konkurenci se klidně může stát že jiný GM bude vstřícnější a tím pádem tu hvězdu dokáže lépe využít.

Cornero

https://www.idnes.cz/fotbal/pohary/danza-ma-maly-pero-a-strka-ho-tatovi-do pusy.A200925_100724_fot_pohary_vp2

prasident
Danza - 25.09. Odpovědět

zkusil jsem ten link otevřít a google mi píše že "do slova wazz se vám vloudily písmena d a n z a , odkaz nelze otevřít".
Ty jsi jinej hacker.

Danza
Danza - 25.09. Odpovědět

se nedivím, že mu vedení nikoho nepřitáhne, když ví, že tam do 3 měsíců bude Pochetino. Olé je menší než wazzowo sebevědomí.

Danza
Reklama
Reklama
Nejnovější články