Zpět na » Premier League » Manchester City projevil překvapivý zájem o Alexise Sáncheze. Už kontaktoval agenty

Premier League - Manchester City projevil překvapivý zájem o Alexise Sáncheze. Už kontaktoval agenty

Manchester City projevil překvapivý zájem o Alexise Sáncheze. Už kontaktoval agenty © express.co.uk - Alexis Sánchez

3

Líbilo se

23.07. - Velice překvapivý přesun by se mohl během léta urodit mezi dvěma rivaly z Manchesteru. O útočníka Manchesteru United Alexise Sáncheze, který strávil poslední sezónu na hostování v Interu Milán, projevil překvapivý zájem Manchester City a podle zpráv z Chile už dokonce otevřel jednání o jeho příchodu.

Přestože by se jednalo o jeden z nejpřekvapivějších přestupů posledních let, o hráče údajně jeví velký zájem manažer Citizens Pep Guardiola, jenž Sáncheze vedl během společného angažmá v Barceloně a v minulosti se jej pokoušel přivést i na Etihad.

Blízko k přestupu do Manchesteru City měl Alexis Sánchez už v roce 2018, kdy odmítl prodloužit smlouvu v Arsenalu, vše ale údajně selhalo na vysokých požadavcích hráče, který se s platem 400 tisíc liber mohl stát nejlépe placeným hráčem v Premier League.

Sánchez tak nakonec zamířil v lednu 2018 výměnou za Henricha Mchitarjana do Manchesteru United, který byl připraven uhradit astronomický plat chilského reprezentanta.

Jenže i když dorazil na Old Trafford s velkými fanfárami, jeho výkony v dresu Manchesteru United byly velkým zklamáním. Po pouhých třech gólech během 18 měsíců v klubu tak byl Sánchez pro letošní sezónu zapůjčen do Interu Milán.

Ani tam se bývalé hvězdě Barcelony a Arsenalu zpočátku příliš nevedlo, k čemuž přispělo i jeho zranění, po restartu soutěže se ale Sánchez vrátil ve skvělé formě a připsal si rovnou sedm asistencí a dva góly.

Inter Milán tak projevil zájem o hráčovo setrvání, ve hře je ale podle La Cuarty i Manchester City, který hledá náhradu za Leroye Saného a Guardiola zřejmě věří, že by se Sánchez dokonale hodil do stylu hry jeho týmu.

Manchester City už měl podle stejné zprávy otevřít jednání se zástupci Alexise Sáncheze, zatím ale není jasné, jak by na případnou nabídku reagoval městský rival Manchester United.

Posledním hráčem, který se totiž mezi oběma manchesterskými kluby stěhoval, byl v roce 2009 útočník Carlos Tévez.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
F4BRE - 24.07. Odpovědět

Kdo by řekl, že si někdo může odchodem z Arsenalu zničit kariéru Smajlík 2

F4BRE
Kuzma - 23.07. Odpovědět

Rychle prodávejme ! Smajlík 9

Kuzma
Reklama
Reklama
Nejnovější články