Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Primera Division » Xavi: Že bychom vyhráli LaLigu? Nevylučujeme to

Xavi: Že bychom vyhráli LaLigu? Nevylučujeme to

Xavi: Že bychom vyhráli LaLigu? Nevylučujeme to © marca.com - trenér Barcelony Xavi Hernandéz

1

Líbilo se

12.02. - Xavi Hernandez od svého nástupu do funkce hlavního trenéra dohlížel na výrazné zlepšení v Barceloně a legendární bývalý záložník nevylučuje, že by mohl bojovat o titul. Realistickým cílem Katalánců v této sezóně byla kvalifikace do Ligy mistrů, ale Xavi cítí, že před derby proti Espanyolu se týmu může dařit ještě lépe.

„Nic nevylučujeme, ale vzdálenost je obtížná," řekl na své tiskové konferenci v souvislosti s výzvou o titul.

„Cílem je skončit v první čtyřce, ale nic nevylučujeme. Ten pocit je čím dál lepší, uvidíme, kam až se dostaneme.“

„Zlepšili jsme se, ale musíme vědět, jak útočit v prostoru, neodpojovat se od naší strategie a snažit se aby křídelní hráči vždy doběhli do vápna v útočných snažených.“

„Na taktické úrovni jsme se hodně zlepšili. Obecně se zlepšujeme v mnoha aspektech. Myslím, že se zlepšujeme, protože přebíráme kontrolu nad míčem."

Dani Alves vynechá zápas kvůli vyloučení po jeho červené kartě proti Atleticu Madrid.

„Rozumí poziční hře, dává góly a poskytuje asistenci. Bude nám chybět v příštích čtyřech zápasech,“ prozradil trenér.

Kamil Zalabák / marca.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články