Zpět na » Primera Division » Nový prezident Barcelony: Věříme, že Messiho udržíme

Primera Division - Nový prezident Barcelony: Věříme, že Messiho udržíme

Nový prezident Barcelony: Věříme, že Messiho udržíme © nytimes.com - Laportův projev po zvolení prezidentem v Barceloně

2

Líbilo se

08.03. - VIDEO V katalánském fotbalovém klubu proběhly volby o pozici prezidenta. Tuto funkci uhájil staronový šéf Laporta. Prezident promluvil krátce poté, co bylo oznámeno jeho vítězství a začal poděkováním všem členům klubu. Dále pak se vyjádřil k Lionelu Messimu hlavní hvězdě Barcelony s přáním, že by ho i nadále rád viděl katalánském dresu.

Laporta také poděkoval svému týmu, kampani a dobrovolníkům za jejich podíl na jeho úspěchu a také poděkoval všem médiím za pokrytí voleb. Nově zvolený prezident je po jedenácti letech zpět ve funkci a již se zaměřuje na hledání způsobu, jak udržet Argentince v klubu.

Vzhledem k tomu, že Messi přišel k nedělním volbám i se svým synem Thiagem, tak už i to naznačilo, že by Messi měl zůstat. Sám Laporta při slavnostním projevu se vyjádřil:

Dnes uplynulo 20 let od chvíle, kdy chlapec jménem Leo Messi debutoval v barcelonském týmu U12-U13. To, že jsme viděli, jak nejlepší hráč na světě přichází volit se svým synem, je příkladem toho, co jsme řekli. Leo miluje Barcelonu. Je to důkaz, že nejlepší hráč na světě miluje náš klub."

Doufejme, že mu to pomůže zůstat v Barceloně. To chceme a budeme se snažit pro to udělat maximum“


Radost z jeho návratu má i někdejší kapitán týmu, legendární Carles Puyol. „Gratuluju Joanu Laportovi a přeju mu štěstí a úspěch,“ napsal na twitteru dvaačtyřicetiletý bývalý obránce, který strávil v Barceloně celou kariéru.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz, marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články