Zpět na » Primera Division » Velká razie v kancelářích Barcelony. Policie zatkla i bývalého prezidenta Josepa Mariu Bartomeua

Primera Division - Velká razie v kancelářích Barcelony. Policie zatkla i bývalého prezidenta Josepa Mariu Bartomeua

Velká razie v kancelářích Barcelony. Policie zatkla i bývalého prezidenta Josepa Mariu Bartomeua © fcbarcelonanoticias.com - Josep Maria Bartomeu

0

Líbilo se

01.03. - NEPŘEHLÉDNĚTE Kanceláře fotbalového týmu Barcelony podle médií v pondělí prohledávala policie a provedla dosud neupřesněný počet zatčení. Razie se měla týkat takzvané aféry Barcagate, v jejímž čele měl stát bývalý předseda klubu Josep Maria Bartomeu, jenž si měl zaplatit společnost, která měla pomocí falešných účtů na sociálních médiích pomoci diskreditovat opoziční osoby v klubu.

Policie po razii uvedla, že došlo k několika zadržením, ale neuvedla, kolik osob bylo vzato do vazby. Podle španělských médií však měl být mezi nimi i bývalý předseda klubu Josep Maria Bartomeu.

Operace měla souviset s loňskou aférou Barcagate, ve které byli někteří funkcionáři klubu obviněni ze zahájení pomlouvačné kampaně proti současným i bývalým hráčům, kteří kritizovali klub a bývalého prezidenta Bartomeua.

Barcelona rázně popřela obvinění, že najala a přeplatila společnost, aby na sociálních sítích negativně komentovala hráče Barcelony a oponenty v diskuzích a vylepšovala tak image funkcionářů klubu.

Mezi hráči a osobami, které měla společnost pomocí fiktivních účtů kritizovat, měli být i Lionel Messi, Gerard Pique nebo bývalý trenér klubu Pep Guardiola.

Bartomeu a jeho správní rada rezignovali uprostřed sporů s největší hvězdou týmu Lionelem Messim. Klub se pod vedením Bartomeua dostal do obřích dluhů, kvůli kterým mu dokonce hrozil bankrot.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
betiu - 02.03. Odpovědět

Kursové sázky - Tenisy - 100% spolehlivé informace - www.retixe.blogspot.cz

betiu
COKO - 02.03. Odpovědět

Bylo na čase. Už minulý rok bylo pozdě.

COKO

Haha poštěváci Smajlík 5

BlueFor16years
Lamoprd - 02.03. Odpovědět

Karma

Lamoprd
balmain - 01.03. Odpovědět

Jak řekl klasik: I am not surprised motherfuckers.

balmain
betiu - 01.03. Odpovědět

Kursové sázky - Tenis - 100% spolehlivé informace - www.retixe.blogspot.cz

betiu
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články