Zpět na » Primera Division » Zinedine Zidane má pro Luku Joviče jasný vzkaz: Musí se ještě hodně učit

Primera Division - Zinedine Zidane má pro Luku Joviče jasný vzkaz: Musí se ještě hodně učit

Zinedine Zidane má pro Luku Joviče jasný vzkaz: Musí se ještě hodně učit © marca.com - Zidane a Jovič

2

Líbilo se

25.01. - Luka Jovič je blízko návratu do Eintrachtu Frankfurt a to na hostování. Německý celek by měl mít opci na jeho odkoupení. Skončí tak noční můra srbského útočníka na San Bernabeu, kde dostal jen velmi málo prostoru ukázat svoje kvality.

Vše by mělo být hotovo brzy a kouč Frankfurtu Adi Hutter už měl s hráčem rozhovor. Vyjádřil se i pro deník Bild: "Jovič udělal vše možné, aby se k nám vrátil. Debata byla pozitivní a jsme rádi, že ho zase uvidíme. Je to skvělá zpráva pro fanoušky klubu, neboť je to speciální fotbalista."

Nicméně jeho současný boss Zidane má k němu jiná slova a i rady. "Je to hráč, který je stále s námi. Nic mě zatím nikdo neřekl. Takže uvidíme, co se nakonec stane," takto hovořil na tiskové konferenci před zápasem s Bilbaem.

"Je to útočník, který umí dávat góly. To jsme také od Luky chtěli. Když se k nám připojil, bylo mu jen 21 let. Je stále hodně mladý. Neměl také dost štěstí a těžko se zde adaptoval. Také ty zranění. Hlavně se ale musí dost věcí ještě naučit, jeho kvality tam ovšem vždy budou."

Uvidíme tedy, jak nakonec kariéra hráče bude pokračovat. Zda ještě zkusí znovu štěstí v hlavním městě Španělska, nebo ho zase budeme moci sledovat v Bundeslize, která mu seděla.

Michal Stix / marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články