Zpět na » Primera Division » Manchester United měl být údajně v létě již domluven s Ansu Fatim

Primera Division - Manchester United měl být údajně v létě již domluven s Ansu Fatim

Manchester United měl být údajně v létě již domluven s Ansu Fatim © talksport.com - Ansu Fati

3

Líbilo se

26.11. - BULVÁRNÍK Manchester United měl být v létě domluven s mladičkou hvězdou Barcelony Ansu Fatim. Chtěl ho koupit za 135 milionů liber, ale nakonec z celého transferu sešlo. Ihned poté dal do kontraktu své naděje klauzuli na 360 milionů liber.

Fati se v nejvyšší španělské soutěži prosadil už ve věku 16 let a stal se nejmladším střelcem katalánského giganta v historii. Mnozí mu předpovídají budoucnost podobné cestě Lionela Messiho.

United ho ale v létě chtěli tohoto snu zbavit a přivést ho na Old Trafford. Stále totiž hledají někoho na pravé křídlo, kde je dlouhou dobu tlačí bota. Nákup Jadona Sancha z Borussie Dortmund nevyšel a tak se klub zaměřil na Fatiho a mluvil s jeho agentem Jorge Mendesem.

Když se to ale dozvěděla Barcelona, ihned celou situaci zarazila a sdělila, že hráč je klíčovým mužem do plánů nového kouče Ronalda Koemana.

Osmnáctiletý mladík začal letošní sezónu skvěle, když dal za tým pět branek a na další čtyři přihrál. Poté se ale zranil a měl by být mimo hru až na čtyři měsíce.

Michal Stix / thesun.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 27.11. Odpovědět

O tom jsem v létě četl. Jen mi nebylo jasné, že v souvislosti se Sanchem nechtěli United zaplatit 109 mil., ale za Fatima nabídli mnohem víc.

Kuzma

Boha jenom to ne. Smajlík 3 Smajlík 3 V Anglii by byl něco jako Di María, věčně na zemi..

AVSuvorov
Reklama
Reklama
Nejnovější články