Zpět na » Primera Division » Ivan Rakitič okomentoval speciální zacházení s Lionelem Messim

Primera Division - Ivan Rakitič okomentoval speciální zacházení s Lionelem Messim

Ivan Rakitič okomentoval speciální zacházení s Lionelem Messim © sportskeeda.com - Messi

2

Líbilo se

12.11. - Bývalý spoluhráč Lionela Messiho z Barcelony Ivan Rakitič potvrdil, že kolem talismanu Blaugranas se musí chodit po špičkách a se speciálním zacházením. Chorvat, který strávil na Camp Nou šest let, však připustil, že možná dalšího podobného hráče už nikdy neuvidíme.

Rakitič byl ve své nejlepší době považován za jednoho z top záložníků v Evropě. K Barce se připojil v roce 2014 ze Sevilly a za klub si připsal na konto více jak 300 utkání. Vyhrál při tom 13 trofejí.

Toto léto se třiatřicetiletý fotbalista vrátil zpět na jih Španělska, kde se ihned zase zapracoval do základní sestavy. Bývalý hráč například i Schalke k Messimu říká: „Hráči takového levelu jsou od ostatních odlišní a ti všichni se o ně musí starat. Je to proto, že jejich výjimečnost udělá v zápase rozdíl. Nevím, jestli budeme mít v budoucnosti tolik štěstí, že někdy uvidíme fotbalistu, jako je Leo.“

Lionel Messi a Barcelona prošly turbulentním létem, kdy už to vypadalo, že legendární Argentinec dá La Lize sbohem a bude se stěhovat jinam. Nicméně bylo by kolem toho moc problémů a tak se rozhodl ještě jeden rok pokračovat.

Samozřejmě až jednou nebude na Camp Nou působit, bude to pro mít na hru velký vliv. Sám dokázal za kariéru nastřílet 637 branek a odehrát 750 utkání. Kdo by mohl jít v jeho šlépějích? Ansu Fati se momentálně jeví jako jeho následovatel.

Michal Stix / sportskeeda.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Flow - 13.11. Odpovědět

Moc toho teda neprozradil

Flow
Kuzma - 13.11. Odpovědět

Messi si to nepřál Smajlík 2

Kuzma
Flow - 15.11. Odpovědět

Flow
Flow - 15.11. Odpovědět

Smajlík 2 Smajlík 2

Flow
Reklama
Reklama
Nejnovější články