Zpět na » Primera Division » Situace Antoine Griezmanna v Barceloně je kritická

Primera Division - Situace Antoine Griezmanna v Barceloně je kritická

Situace Antoine Griezmanna v Barceloně je kritická © talksport.com - Antoine Griezmann

0

Líbilo se

02.11. - Podle bývalého skvělého francouzského reprezentanta Bixente Lizarazu by si měl Antoine Griezmann promyslet svoji situaci v Barceloně a možná se pokusit přestoupit jinam. Stále se mu nedaří mít na hru nějaký větší vliv a třeba v nedávném El Clasicu se do sestavy vůbec nevešel.

Útočník do klubu přestoupil z Atletica Madrid, kde se třeba v sezóně 2014/15 dostal do nejlepší jedenáctky sezóny. V roce 2016 zase vyhrál cenu pro nejlepšího fotbalistu La Ligy a v anketě Zlatý míč skončil třetí.

V červenci 2019 se pak rozhodl, že mu je Atletico malé a že zkusí štěstí u katalánského giganta. Přitom mohl zamířit třeba do Manchesteru United.

Nyní se hráči moc nedaří a nesplňuje očekávání, která do něj byla na Camp Nou vzkládána. Devětadvacetiletý Griezmann stále nemůže najít formu a za 35 ligových utkání za Blaugranas zaznamenal pouze 7 branek.

Lizarazu k jeho situaci říká: "Už vůbec neví, jak hrát fotbal v barcelonském dresu. Nemůže najít svoje místo. Když se Vám tohle stane, je lepší jít jinam. Bylo to dlouhých 18 měsíců a situace je pro něj už kritická."

Griezmann začal dva poslední zápasy jen na lavičce a na jeho pozici se v současnosti pohybuje navrátilec Philippe Coutinho. Ten se ale zranil a tak má Francouz další šanci, jak se ukázat a ještě dát svému angažmá v Barce šanci.

Michal Stix / sportskeeda.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Smajlík 2 Smajlík 2 bankrot je blízko...lol Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 13 Smajlík 13

prasident

Varchester united by ho mohli koupit, tam je to samý provar Smajlík 5 Smajlík 5

vladcevesmiru1
F4BRE - 02.11. Odpovědět

Nevím jak je tohle starý, ale poslední dva zápasy Griezmann relativně slušnej výkon

F4BRE
Reklama
Reklama
Nejnovější články