Zpět na » Primera Division » Jack Wilshere odhalil, že by si rád vyzkoušel La Ligu nebo Serii A

Primera Division - Jack Wilshere odhalil, že by si rád vyzkoušel La Ligu nebo Serii A

Jack Wilshere odhalil, že by si rád vyzkoušel La Ligu nebo Serii A © teamtalk.com - Jack Wilshere

1

Líbilo se

14.10. - Anglický záložník Jack Wilshere řekl, že by se nebránil přestupu do nějakého týmu La Ligy či Serie A. Tento týden mu ve West Hamu United skončil kontrakt a on je tak volným hráčem. Obě strany se dohodly, že Kladiváři hráči vyplatí celý poslední rok smlouvy a on tak bude moci hledat fotbalové štěstí jinde.

Osmadvacetiletý bývalý reprezentant Albionu má také nabídku od skotských Rangers, kde dělá trenéra bývalý spoluhráč z repre Steven Gerrard. Wilshere ale připustil, že má v plánu vyzkoušet nějakou další zemi na evropském kontinentu.

Pro talkSPORT se vyjádřil: "Jsem otevřen všem možnostem. Chci zkusit něco jiného a naučit se nové věci. Možná v La Lize nebo Itálii. Někde, kde je to trochu jiné, nežli v Anglii. Ne mnoho hráčů z ostrovů to udělalo."

"Byl jsem již v této pozici, kdy jsem opouštěl Arsenal. Naučil jsem se, že je potřeba si vzít čas na rozmyšlení. Nemám výčitky, že jsem se připojil k West Hamu, ale v mé hlavě jsem si to představoval jinak. Ale to je fotbal. Nyní si vše hodně proberu a zvolím možnost, která mě bude sedět."

"Jen chci být šťastný a zase hrát fotbal. Naposledy to bylo v prvních třech zápasech za Hammers. Pak jsem se však zranil. Chci zase odehrát 20 nebo 30 utkání za sezónu a být důležitým hráčem pro tým."

Michal Stix / thesun.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články