Zpět na » Primera Division » Zinedine Zidane by mohl být jako Sir Alex Ferguson nebo Arsene Wenger, tvrdí Modrič

Primera Division - Zinedine Zidane by mohl být jako Sir Alex Ferguson nebo Arsene Wenger, tvrdí Modrič

Zinedine Zidane by mohl být jako Sir Alex Ferguson nebo Arsene Wenger, tvrdí Modrič © sports.yahoo.com - Zinédine Zidane

0

Líbilo se

07.10. - Záložník Realu Madrid a držitel Zlatého míče Luka Modrič se rozpovídal pro média o svém kouči Zinedine Zidanovi. Sám je povážován za jednoho ze strůjců skvělé éry Bílého baletu prošpikované triumfy v Lize mistrů, ale hlavní podíl má samozřejmě francozský lodivod Realu.

Chorvatský středopolař, kteý už je na sklonku kariéry, se o svém trenérovi a mentorovi vyjádřil takto: "Zizou je top manažer. To, co udělal za poslední roky, je neuvěřitelné. Podle mě ho lidé jako kouče dostatečně neoceňují. Stále ho někdo zpochybňuje. Ale je jedním z nejlepěších. Celý svět by ho měl vidět jako toho nedotknutelného v Madridu."

"Když v televizi nebo rádiu slyšíte kritiku Zidana, někdy to ani nedává žádný smysl. Je to nezkutečný trenér. Přesně k nám jako týmu zapadá. Pro Real Madrid je ideální. Zidane by zde mohl být jako Ferguson či Wenger v Anglii."

Dnes už legenda klubu Modrič měl také co říci k již bývalému spoluhráči Garethu Baleovi. "Byl jsme s Balem dlouhou dobu. Je to hodně stydlivý chlapec. Tisk ho za poslední roky soudí, ale zapomíná na to, co dokázal. V kabině neměl problémy, mluvil s námi španělsky. Moc se nesocializuje, ale v šatně to bylo v pohodě."

Michal Stix / sportskeeda.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

hlavní podíl má samozřejmě Ronaldo. nebýt ho, mají Zidan i Modřič minimálně o 3 tituly v LM méně

ovmartin23
Reklama
Reklama
Nejnovější články