Zpět na » Primera Division » Udělal Real Madrid důležitý krok k získání Kyliana Mbappého?

Primera Division - Udělal Real Madrid důležitý krok k získání Kyliana Mbappého?

Udělal Real Madrid důležitý krok k získání Kyliana Mbappého? © 90min.com - Kylian Mbappé

1

Líbilo se

25.09. - I když to zatím pro Real Madrid vypadá jako celkem nudné přestupové období, v zákulisí se možná udělal pokrok v podobě angažmá hvězdy PSG Kyliana Mbappého. V současné době ovlivněně celosvětovou pandemií samozřejmě nikdy nevíte, zda se finanční situace nějak výrazně nezmění. Takovému Manchesteru United se z tohoto důvodu stále nedaří získat Jadona Sancha z Borussie Dortmund. Ten má cenovku 108 milionů liber, mladý Francouz by byl samozřejmě ještě dražší.

Los Blancos se toto léto podařilo nevídané a to zbavovat se nechtěných hráčů. Klub nechal jít Sergia Reguilona a Achrama Hakimiho, nejvíce však potěšilo propuštění fotbalistů s velkými smlouvami Jamese Rodrigueze a Garetha Bala.

Uvolnilo se tak nemalé množství peněz, které budou při nákapu Mbappého zapotřebí. Příští rok se podle všeho budou všechny světové velkokluby potýkat s následky koronavirové éry a Madrid by tak mohl mít menší výhodu. Je známo, že útočník o slavném bílém dresu sní a v Paříži už pokračovat nechce.

Jak je vidět na případu Barcelony v podobě Memhise Depaye a Georginia Wijnalduma, nejdříve je třeba si finance na nákup přípravit, nežli něco dojednávat dopředu bez záruky. Proto stále tyto dvě jména na Camp Nou nezamířila.

Michal Stix / sportskeeda.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Futfan - 25.09. Odpovědět

Informační hodnota článku? Nula... Smajlík 11 Smajlík 13

Futfan
Reklama
Reklama
Nejnovější články