Zpět na » Primera Division » Sen o výraznějších posilách se zřejmě rozplynul. Vedení Barcelony nemá peníze na přestupy

Primera Division - Sen o výraznějších posilách se zřejmě rozplynul. Vedení Barcelony nemá peníze na přestupy

Sen o výraznějších posilách se zřejmě rozplynul. Vedení Barcelony nemá peníze na přestupy © futaa.com -

2

Líbilo se

17.09. - Ještě před zahájením nové sezony prohlásili vrchní představitelé Barcelony, že kádr projde výrazným rozšířením a posílením, to se ale zjevně nestane. Podle prezidenta španělského klubu Josepa-Mariu Bartomeua nemá klub dostatek financí na to, aby transfery uskutečnil. Jednou z posil měl být například útočník Memphis Depay z Olympique Lyon.

Finanční situace klubu je špatná v důsledku krize způsobené pandemií koronaviru. Přestup Memphise Depaye na Camp Nou se tak v rámci špatné ekonomické situace zkomplikoval. Hodnota transferu má být 25 - 30 milionů eur, jenže takovou částku si vedení nemůže dovolit. Řada média přitom uvedla, že je transfer domluvený.

Jean-Michel Aulas, prezident Olympique Lyon, v současnosti nevěří, že Depay přestoupí do Barcelony během tohoto letního přestupového období. Josep Maria Bartomeu mu totiž jako prezident Blaugranas uvedl, že Katalánci nemají finance na přestupy.

„Už v neděli mi Josep-Maria Bartomeu tlumočil, že klub výrazně zasáhla koronakrize. Barcelona podle jeho vyjádření momentálně nemá finanční prostředky na to, aby si mohla dovolit koupit Depaye," uvedl prezident Lyonu.

Barcelona vehementně usilovala i o Lautara Martíneze z milánského Interu, ale zkrátka nedokázala splnit finanční požadavky italského celku, ani vyplatit výkupní klauzuli v hodnotě 111 milionů eur.

Média zmiňovala také příchody dvou záložníků, konkrétně Thiaga Alcantary a Giniho Wijnalduma. Oba byli spojování s možným přestupem do Barcelony, jenže nakonec se vše zadrhlo. Thiago navíc preferuje odchod do Premier League a Wijnaldum by měl zůstat na Anfield Road až do vypršení současného kontraktu.

Gabriela Průšová / football-espana.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Premier League - Sen o výraznějších posilách se zřejmě rozplynul.Vedení united nemá peníze na přestupy. Smajlík 2 Smajlík 2

TuffGong
balmain - 17.09. Odpovědět

Ovšem já mám peníze na tvou lobotomii, zašli mi číslo účtu a já ti obratem pošlu peníze. Je to akutní, zoufalá doba žádá zoufalé činy. Pak s velkou pravděpodobností přestaneš být takový zakomplexovaný koňomrd. Možná se i zvýší tvé charisma a tím vyhlídky na ztrátu panictví. Nemeškej, již včera bylo pozdě.

balmain

Smajlík 3 Smajlík 3 vyhozený prachy..jak chceš dělat lobotomi něčemu co má místo mozku výpary z toluenu a bydlí v ostravě

prasident

....raději je pošli na účet Ralphíkovi at máte na přestupy , holoto žebrácká zpovykaná Smajlík 3 Smajlík 13

TuffGong

..ostravský nádražní posera má zase halucinace z toluenu... Smajlík 2 Smajlík 13

prasident

Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 katalánský socky nemaj prachy lol

prasident

Kdy platí nesmyslné platy lemplům za zenitem co se diví..

AVSuvorov
Forte02 - 17.09. Odpovědět

To není možné že by neměli peníze Smajlík 2

Forte02
Cornero - 17.09. Odpovědět

takže oni mají na to aby platili nejdražšího hráče světa, mají na to aby uskutečnili (když pominu ropné PSG) 3 ze 4 nejdražších přestupů v historii, mají dost peněz na to aby 4. nejlepšího střelce la ligy pustili do Juve zadarmo ale nemají 30 mega na Depaye? :D

Cornero
F4BRE - 17.09. Odpovědět

Možná to jsou ty důvody proč ty peníze nemáme ty chytrolíne

F4BRE
COKO - 17.09. Odpovědět

Spíš 3 z 5. Zapomněl jsi na Felixe. Ale jinak souhlasím, Barca zkrátka neumí dělat dobré obchody.

COKO
Zedman - 17.09. Odpovědět

Nemají, právě protože všechny peníze projebali, mají velmi špatnou platovou politiku a ještě horší odchody hráčů. 8arca byla finančně na dně ještě před koronou a ta je dorazila.

Zedman
peeko83 - 17.09. Odpovědět

Anebo jinak: nikdo s ní nechce dělat dobré obchody. Tak co jí zbývá Smajlík 7

peeko83
Cornero - 17.09. Odpovědět

trochu mi to připomíná firmu kde dělá moje pani. V únoru objednávali k flotile mini 5 služebních tesel a přijali ženskou za 150k měsíčně pro kterou neměli pracovní pozici jen tak z rozmaru na základě toho že dělala v USA a o dva měsíce později všem vypověděli smlouvy a těm co si nechali dávali podepsat nové platové podmínky protože se jim na dva zpomalily příjmy a oni neměli žádné úspory.

Cornero
Reklama
Reklama
Nejnovější články