Zpět na » Primera Division » Co znamená "pravidlo Lionela Messiho" v Barceloně?

Primera Division - Co znamená "pravidlo Lionela Messiho" v Barceloně?

Co znamená © skysports.com - Lionel Messi

1

Líbilo se

15.09. - Hráči Barcelony se údajně musí řídit jednoduchým pravidlem, které se týká největší hvězdy klubu Lionela Messiho. Argentinský maestro má samozřejmě v kabině velké slovo, ale také hodně privilegií, které ostatní ne. O všem se rozpovídal dvacetiletý obránce Jean-Clair Todibo pro německý deník Bild.

Pravidlo Lionela Messiho se týká toho, že do něj protihráči nesmí na tréninku tvrdě chodit. Messi se totiž nesmí zranit, aby byl vždy fit na další soutěžní zápas a mohl tak odehrát maximum utkání, do kterých Barcelona vstoupí.

Bek se vyjádřil takto: "Všichni jsme věděli, že se nesmí zranit. Messi se tak skoro vůbec nebránil a my jsme museli být extra opatrní. Od Messiho jsme se naučil hodně a dokonce jsem ho párkrát obral o balon. Vždy jsem si ale dával velký pozor, aby se mu něco špatného nestalo."

Je samozřejmě jasné, že katalánský gigant si svého klenotu cenní natolik, že mu dopřeje výhody. Uvidíme vak., jak tomu bude v této sezóně, která by podle všeho mohla být jeho poslední. Na Camp Nou je situace vyhrocená a není jasné, kam klub momentálně směřuje. Celou situaci by však mohl zachránit nový kouč Ronald Koeman, který bude samozřejmě na své největší hvězdě stavět.

Michal Stix / sportskeeda.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Na skrčka se někdo v pokutovém území špatně podívá a hned je penalta Smajlík 5 Smajlík 5

pavelprvni
Zedman - 16.09. Odpovědět

Pravidlo Lionela Messiho platí v celé PD a i špatný pohled na něj je hodnocen, jako faul a výhoda pro 8arcelonu.

Zedman
Cornero - 16.09. Odpovědět

Mně se tyhle články naopak líbí..není to něco jako "údajně" nebo "zdroj tvrdí" ale konkrétní zkušenost konkrétního hráče, takže to neí úplně vycucané z prstu

Cornero

Radši třeba týden nepište na tyto stránky vůbec, než číst
podobné články, akorát to snižuje úroveň webu a nedostává to úplně kvalitní pohled na autora a snaží se akorát o špatný pohled na určité hráče kterého se od zdravě uvažujícího člověka nedostane.

MESSIFCB

redakční tesemnička se nelíbila a byla smazána... Smajlík 2

prasident

Tvl to je zase clanek

Spaitter
Reklama
Reklama
Nejnovější články