Zpět na » Primera Division » Griezmann je přesvědčen o tom, že se jeho spolupráce s Messim zlepší

Primera Division - Griezmann je přesvědčen o tom, že se jeho spolupráce s Messim zlepší

Griezmann je přesvědčen o tom, že se jeho spolupráce s Messim zlepší © goal.com - Antoine Griezmann

0

Líbilo se

14.09. - Útočník Barcelony Antoine Griezmann chce ujistit fanoušky klubu, že se jeho vztah na hřišti s Lionelem Messim bude postupně v průběhu sezóny zlepšovat. Francouz se před novým ročníkem rozpovídal pro RTL. Bude doufat, že se mu druhý rok v Katalánsku už podaří a nebude ho strašit cenovka 120 milionů eur. Bilanci 35 ligových klání/9 branek je třeba vylepšit.

Devětadvacetiletý fotbalista, který často nehraje na své oblíbené pozici ve středu útoku, hovoří o Messim takto: "Můj vztah s Messim je stejný, jako s Mbappem. Nejdříve jsme se také nemohli najít a trvalo mě dlouho, než jsem ho pochopil. S Messim to teď bude také lepší a lepší."

Bývalá nějvětší hvězda Atletica Madrid také odmítá spekulace, že by měla u Blaugranas skončit a jít zkusit štěstí jinam. "V Barceloně se cítím dobře a mám důvěru jak v klub, tak manažera. Chci opět vidět spoluhráče a dát vše, co mám, pro vítězství. Loni jsme nevyhráli žádnou trofej a letos chceme všechny. To se v FCB už dlouho nestalo."

Barcelona má start nové sezóny s Elche odložený, takže je zde šance, že se argentinský parťák dá do kondice a naskočí po boku Griezmanna hned od začátku La Ligy. Je však těžké odhadnout, v jakém bude po složitém létě psychickém rozpoložení.

Michal Stix / sportskeeda.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články