Zpět na » Primera Division » Arturo Vidal zkritizoval vedení Barcelony za nedostatečné doplnění kádru

Primera Division - Arturo Vidal zkritizoval vedení Barcelony za nedostatečné doplnění kádru

Arturo Vidal zkritizoval vedení Barcelony za nedostatečné doplnění kádru © skysports.com - Arturo Vidal

1

Líbilo se

03.09. - Arturo Vidal, který je spojovaný s přestupem do italského Interu Milan, se ve svém rozhovoru vyjádřil k nynější situaci v Barceloně. Chilský záložník není spokojený s vedením a celkovou atmosférou v týmu. Mužstvo podle jeho názoru potřebuje výrazné změny na všech pozicích.

„Je jasné, že to není jen o hráčích, zasahuje to daleko výš. Klub se musí zlepšit a dělat věci lepším způsobem. Není to jednoduché, není to o tom, že přijdete, vyhodíte největší jména a všechno změníte. Barcelona musí změnit způsob myšlení. Ostatní kluby jsou lepší, co se týče síly a rychlosti."

„Barcelona musí změnit hodně věcí. Mužstvo, které je podle mě nejlepší na světě, nemůže mít 13 profesionálů a zbytek mladíků. Ne proto, že by si to nezasloužili, ale v tomhle týmu musíte soupeřit o to, kdo je nejlepší a kdo by měl hrát."

„Všechny týmy potřebují 23 hráčů, kteří bojují o své místo a neustále se zlepšovali. Jsou zde velmi dobří hráči, máme Messiho, který je číslo jedna a mimozemšťan, ale potřebuje pomoc, hráči musí zlepšovat mužstvo a podávat lepší výsledky."

Gabriela Průšová / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Jakoby on má vlastně pravdu, ale skoro tím říká, že on měl být prodaný, aby za něj aspoň něco dostali, nebo aspoň takhle bych to udělal já Smajlík 3

Tomguncz1
Reklama
Reklama
Nejnovější články