Zpět na » Primera Division » Mbappé je pro Real výhodnější než Neymar, myslí si bývalá hvězda

Primera Division - Mbappé je pro Real výhodnější než Neymar, myslí si bývalá hvězda

Mbappé je pro Real výhodnější než Neymar, myslí si bývalá hvězda © thethaoso.tv -

1

Líbilo se

26.08. - Ronaldo Nazario, bývalý fenomenální útočník, se domnívá, že pokud by Real Madrid měl letos v létě udělat velkou investici, měl by to být zisk Kyliana Mbappé z PSG, nikoli jeho staršího kolegy Neymara. Majitel Realu Valladolid preferuje Francouze zejména kvůli nízkému věku.

„Momentálně není ani jeden lepší než druhý, ale pokud by Real Madrid měl udělat velkou investici, měl by spíš přemýšlet nad budoucností."

„Neymarovi je 28 a Mbappému 22.“

„Z hlediska investice by dávalo větší logiku získat toho mladšího.“

Není žádným tajemstvím, že trenér Zidane je velkým obdivovatelem francouzské hvězdy. Ostatně ani sám hráč se netají sympatiemi k týmu ze Santiaga Bernabea. Nicméně v tuto chvíli je neprodejný, nebo aspoň ne za částku, kterou by si mohl Real Madrid dovolit.

Real Madrid zkoušel zlákat Mbappého už v roce 2016, kdy nabízel Monaku 220 milionů eur, ale nakonec nabídku stáhl. Sliboval mu sice plat 12 milionů eur, ale byl si dobře vědom, že taková suma může narušit platovou strukturu týmu.

Mbappé má v PSG smlouvu do roku 2022 a jeho tržní hodnota se podle portálu Transfermarkt.com odhaduje na 180 milionů eur (4,9 miliardy korun). Za stejnou částku zamířil do pařížského klubu z Monaka v roce 2017, nejprve na roční hostování a poté na přestup.

Gabriela Průšová / kickoff.com, transfermarkt.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články