Zpět na » Primera Division » Frustrovaný James Rodriguéz: Klub mi nedovolil odejít

Primera Division - Frustrovaný James Rodriguéz: Klub mi nedovolil odejít

Frustrovaný James Rodriguéz: Klub mi nedovolil odejít © goal.com - James Rodríguez

1

Líbilo se

22.08. - James Rodriguez nefiguruje v plánech trenéra Zinédina Zidana a z Realu Madrid zřejmě definitivně odejde. Kolumbijský hráč, který se připojil k Los Blancos v roce 2014, prozradil, že se o odchod snažil již před začátkem minulé sezóny, klub byl však proti.

Po skvělé první sezoně, v níž dal 17 gólů a přidal 18 asistencí, by jen málokdo čekal, že o pět let později bude nechtěným hráčem. Kolumbijec v minulé sezoně dostal minimum příležitostí a byl odstaven na druhou kolej.

„Nehrát je frustrující. Vím, že splňuji požadavky na to, abych hrál, ale kvůli některým lidem nemůžu. Kdybych byl špatný fotbalista, tak bych to přijal, ale jsem člověk, který chce soutěžit a vyhrávat," okomentoval svoji současnou situaci.

James přiznal, že hlavním důvodem jeho pokusu o přestup byl nedostatek šancí pod trenérem Zidanem.

„Chtěl jsem odejít, ale klub mi to nedovolil. Věděl jsem, že pod Zidanem nebudu mít šanci, protože on má své vyvolené. Prosazuje některé hráče a vy to musíte respektovat. Je to těžké, když víte, že u trenéra nemáte šanci.“

„Jedná se o nejhorší období mé kariéry, ale jsem stále mladý a vím, že si fotbal ještě zahraji.“

„Přeji si, aby si fanoušci Realu pamatovali pouze moji první etapu v Realu, né tu druhou,“ zakončil rozhovor 29letý záložník.

Gabriela Průšová / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články