Zpět na » Primera Division » Barcelonský Arthur Melo havaroval v opilosti

Primera Division - Barcelonský Arthur Melo havaroval v opilosti

Barcelonský Arthur Melo havaroval v opilosti © meridianbetsport.pe -

1

Líbilo se

19.08. - Negativní zprávy v Barceloně pokračují, tentokrát se o ně postaral odcházející Arthur. Ten za poslední týdny napáchal více škody než užitku. V brzkých ranních hodinách naboural ve svém Ferrari v katalánské metropoli a jak bylo později prokázáno, řídil pod vlivem alkoholu.

Diari de Girona informuje, že Arthur měl v pondělí ráno ve 4:00 menší nehodu, když se svým Ferrari vjel na chodník a vrazil do lampy. Vůz nebyl výrazně poškozen a nikdo nebyl zraněn. Katalánská policie ho ihned podrobila dechové zkoušce, která prokázala 0,5 promile alkoholu. Policie okamžitě zahájila řízení a Brazilce tak čekají další problémy.

Arthur v posledních týdnech poutá pozornost médií a veřejnosti téměř bez přestání. Katalánský klub prodal záložníka do Juventusu a hráč se následně odmítal vrátit do tréninkového procesu, přičemž vedení klubu oznámil, že už za Barcelonu neodehraje ani minutu. Vedení v tomto případě zahájilo disciplinární řízení, které pravděpodobně skončí pokutou.

Gabriela Průšová / 90min.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Forte02 - 19.08. Odpovědět

Úplně v něm vidím druhého Vidala Smajlík 2

Forte02
Cornero - 19.08. Odpovědět

Ten obchod sice nebyl nijak výhodný po sportovní stránce ale po lidské je asi dobře že se ho Barca zbavila protože opakovaně ukazuje že to je floutek bez discipliny. Až příště vožralej místo lampy trefí člověka tak to bude trochu jiná písnička

Cornero

Koeman podepsal v Barce do 2022.

NoIscoNoDisco
F4BRE - 19.08. Odpovědět

A Abidal skončil. Březen 2021 volby. No .. uvidíme

F4BRE

To je poněkud zajímavější informace než ta v článku Smajlík 1

Tomguncz1

Starou dobrou Barcu? Smajlík 7

PepikzHane
Cornero - 19.08. Odpovědět

Abidala je mi líto ale to co předvádí klub po přestupové stránce padá vyloženě na jeho hlavu jako na sportovního ředitele

Cornero
Reklama
Reklama
Nejnovější články