Zpět na » Primera Division » Real Madrid má nabízet dva své hráče za Paula Dybalu

Primera Division - Real Madrid má nabízet dva své hráče za Paula Dybalu

Real Madrid má nabízet dva své hráče za Paula Dybalu © beinsports.com - Paulo Dybala

1

Líbilo se

11.08. - Real Madrid měl kontaktovat Juventus a snaží se od něj získat Paula Dybalu. Bílý balet chce před novou sezónou mocně posilovat, neboť je nespokojený s vypadnutím z Ligu mistrů s Manchesterem City. Přestože získal titul La Ligy, chce být příští rok ještě lepší a dominantnější.

Španělský gigant se v poslední době spoléhal na góly Karima Benzemy a kapitána Sergia Ramose (hodně z nich byly penalty), ale potřeboval by nějakého dalšího střelce. A tím by se mohl stát právě Dybala, jehož cenovka se pohybuje kolem 100 milionů eur.

To samozřejmě přijde Bílému baletu hodně, takže se snaží dojednat výměnu za dva své hráče prvního týmu. Zmíněnými borci by měli být Toni Kroos a Isco.

Stará dáma ale bohužel pro Real nemá moc chuť své nejlepší fotbalisty pouštět. Juventus by chtěl však také posílit a na to jsou třeba extra peníze. Bude záležet i na tom, jak dopadne situace kolem Cristiana Ronalda, který klubuvou pokladnu finančně hodně zatěžuje.

V poslední řadě je také brát v úvahu to, že Juve má nového manažera v podobě Andrea Pirla. Ten si bude chtít mužstvo postavit podle sebe a už má určitě v hlavě hráče, které by rád využíval.

Necháme se tedy překvapit, jak situace kolem malého šikovného Argentince dopadne a zda se přesun na San Bernabeu uskuteční.

Michal Stix / metro.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Dybala do Realu by sice byla dost velká posila, ale otázka je spíš jestli by tam chtěl sám Dybala

MESSIFCB
COKO - 11.08. Odpovědět

Dybala je šéfik, ale nevím jestli výměna za Kroose je pro Real nejlepší řešení. Kdo by pak byl v záloze? Dědek a hráč z hostování nebo Valverde? Nevím no.

COKO

Myslim, že Kroos nikam nepůjde. Pro Isca by to bylo možný vysvobození, ale přijde mi to jako nula od nuly. S Dybalou jsou si docela podobný.

NoIscoNoDisco
COKO - 11.08. Odpovědět

Taky si myslím že Kroos nepůjde. To by byl Real sám proti sobě. Dybala je luxusní hráč, věřím, že s podporou trochu lepších hráčů by mohl být ještě lepší. Ostatně s Ronaldem jim to pěkně šlo spolu letos. Ale Kroose by si měl Real nechat, jestli teda nechtějí přivádět jiného středního záložníka nebo dát šanci v základu Ceballosovi s Valverdem.

COKO
Reklama
Reklama
Nejnovější články