Zpět na » Primera Division » Pique je oproti Ramosovi průměrný stoper, tvrdí bývalý mistr světa

Primera Division - Pique je oproti Ramosovi průměrný stoper, tvrdí bývalý mistr světa

Pique je oproti Ramosovi průměrný stoper, tvrdí bývalý mistr světa © Marca.com - Sergio Ramos a Gerard Piqué

1

Líbilo se

07.08. - Bývalý argentinský obránce Oscar Ruggeri prohlásil, že Gerard Piqué je jen obyčejným průměrným fotbalistou. V rozhovoru naopak vyzdvihl výkony Sergia Ramose, kapitána konkurenčního Realu Madrid, kterého považuje za nejlepšího stopera na světě.

Ruggeri hrával taktéž na pozici středního obránce a v sezóně 89/90 si vyzkoušel krátké působení v Realu Madrid. S argentinskou fotbalovou reprezentací se stal mistrem světa roku 1986 a získal stříbrnou medaili na mistrovství světa 1990. Nedávno poskytl rozhovor pro Fox Sport Argentina, ve kterém kritizoval Piquého.

„Piqué je hráčem druhé kategorie, podobně jako já, či mnozí další. Vypadá dobře, tvoří pár se zpěvačkou, má stylovou bradu, ale kdyby hrál za Valencii, nebyl by moc známý. Piqué však nakonec skončil v Barceloně. Je jako já - běžný průměr. Dobrý obránce, ale nic víc," prohlásil Ruggeri.

„Nedostává se často pod tlak, s výjimkou zápasů proti velkým mužstvům. Zdaleka nejlepším obráncem na světě je Ramos," uvedl bývalý stoper Los Blancos.

Gabriela Průšová / ar.marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Cornero - 07.08. Odpovědět

Popsal to docela trefně. Pěknej kluk se slavnou paničkou ale jinak víc žvaní než hraje. Ramose teda taky úplně nezbožňuju ale ten aspoň už kolikrát vzal zodpovědnost na sebe a rozhodoval zápasy nebo je to minimálně skutečný kapitán

Cornero
COKO - 07.08. Odpovědět

Průměr a nadprůměr, nic co by stálo za řeč

COKO
Reklama
Reklama
Nejnovější články