Zpět na » Primera Division » Arthur chtěl odejít sám, brání se šéf Barcelony

Primera Division - Arthur chtěl odejít sám, brání se šéf Barcelony

Arthur chtěl odejít sám, brání se šéf Barcelony © newslocker.com -

1

Líbilo se

04.08. - Prezident FC Barcelona poskytl rozhovor pro katalánský deník Sport, ve kterém přiblížil aktuální situaci Arthura Mela. Josep Maria Bartomeu potvrdil, že se Brazilec odmítá vrátit do tréninkového procesu a klub je jeho chováním pohoršen.

Na začátku Bartomeu vysvětlil, že žádost o přestup podal samotný hráč: „Bavíme se tu o někom, kdo chtěl novou smlouvu s vyšším platem, ale nedokázali jsme mu poskytnout takovou částku, jakou požadoval. Měl na stole lepší nabídku, kterou přijal."

Brazilský středopolař se po pauze nevrátil do tréninkového centra, což vedení nehodlá akceptovat: „Arthur prokázal nedostatek respektu vůči vlastním spoluhráčům. Tým se začal připravovat na nejdůležitější klubovou soutěž, není normální, aby si hráč jen tak vymyslel, že se nevrátí do kádru. Je to naprosto nepochopitelné."

„Předtím jsme se dohodli, že bude pokračovat v Barceloně až do konce Ligy mistrů. Je to důležitý hráč, který by nám pomohl. Jenže z Brazílie po dovolené nedorazil. Je to nepřijatelné a právě proto jsme se rozhodli zahájit vyšetřování, protože neexistuje argument, kterým by to dokázal rozumně odůvodnit. Je to jeho rozhodnutí, nikdo mu k tomu nedal povolení."

Gabriela Průšová / onefootball.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
COKO - 05.08. Odpovědět

Novou smlouvu, ok. Měl smlouvu ještě na další čtyři roky. Ten člověk lže co hubu otevře. Bouchnu šampus po volbách až vypadne konečně.

COKO

Bartho to co vypustí z huby, tak to jsou takový sračky. Už, aby odprejsknul.....no ještě jeden rok.

Messi777
Reklama
Reklama
Nejnovější články