Zpět na » Primera Division » Nechtěný James Rodríguez. 5 týmů, do kterých by mohl přestoupit

Primera Division - Nechtěný James Rodríguez. 5 týmů, do kterých by mohl přestoupit

Nechtěný James Rodríguez. 5 týmů, do kterých by mohl přestoupit © foxsports.com - James Rodriguez

2

Líbilo se

02.08. - Senzace mistrovství světa 2014, která v tom samém roce přestoupila za 80 milionu eur do Realu Madrid, měla patřit k budoucím ikonám klubu. Teď, po pěti letech, z nichž dva roky strávil James na hostování v Bayernu Mnichov, se jeho působení v Madridu schyluje ke konci. Který z týmů by se ho mohl ujmout?

Manchester United

Vedení United se o zisk nejlepšího střelce mistrovství světa 2014 v Brazílii snažilo již několikrát. V roce 2014 jej z Monaka ale nakonec získal Real Madrid a o tři roky později se jeho služeb chopil Bayern Mnichov. Klub má ambice vrátit se na nejvyšší příčky, a právě proto by mohl v létě zbrojit, aby zvládl fungovat na více frontách.

Everton

Everton by pod Carlem Ancelottim rád zabojoval o příčky zajišťující evropské poháry, k tomu však potřebuje zkušené hráče. James má na trenéra Toffies skvělé vzpomínky, jelikož právě pod ním odehrál svou nejlepší sezónu na Bernabeu a následně jej přivedl i do Allianz Areny. Tento transfer by měl smysl i po marketingové stránce.

Inter Milán

Nerazzurri naposledy pozvedli ligový titul nad hlavu v sezóně 09/10, a od té doby marně dohánějí rivala z Turína. Letošní druhá příčka však dodává týmu naději na lepší zítřky. Příští sezóna může být zlomová a k vytouženému titulu by mohl dopomoci právě James.

Atlético Madrid

Podle španělských médií má být samotný hráč tomuto přestupu nejvíce nakloněn. Kolumbijský záložník totiž údajně preferuje setrvání ve Španělsku. Otázkou je, zda bude chtít Real posílit svého městského rivala.

AC Milan

AC Milán dlouhá desetiletí patřilo k evropským gigantům, v posledních letech však marně hledá výraznější úspěch. Změny majitelů i vrcholného managementu neustále komplikují ukončení neúspěšné ságy. Rossoneri sice nemají špatný kádr, ovšem příchod Jamése Rodrigueze by jejich kvalitu posunul ještě o úroveň výš.

James Rodríguez v této sezoně nastoupil pouze do 22 ligových utkání, ve kterých v průměru odehrál 53 minut. Podle Daily Express chtěl Bílý Balet původně až 50 milionu eur, nyní má výrazně zlevnit, a to na pouhých 25 milionů eur.

Gabriela Průšová / 90min.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Do AC Milan proč ne, z toho by mohli profitovat všechny strany

Tomguncz1
F4BRE - 03.08. Odpovědět

Taky bych to viděl na AC. Po koronapauze hrají ve skvělé formě, mám pocit, že dokonce neprohráli. Ibra zase jednou popírá svůj věk.

F4BRE
Reklama
Reklama
Nejnovější články