Zpět na » Primera Division » Zpět do Anglie? Agent Coutinha potvrdil možný letní přestup

Primera Division - Zpět do Anglie? Agent Coutinha potvrdil možný letní přestup

Zpět do Anglie? Agent Coutinha potvrdil možný letní přestup © goal.com -

0

Líbilo se

03.08. - Budoucnost Coutinha je stále otazná. Po nepovedeném hostování v Německu se vrací zpět do Barcelony, kde by se rád pokusil o restart kariéry. Hráčův agent však nyní prozradil, že by se jeho svěřenec nebránil případnému návratu do Anglie.

„Protože se Liga mistrů bude hrát až do 23. srpna, pro hráče jako Coutinho bude do té doby těžké udělat nějaká rozhodnutí. Teď se soustředí pouze na to, aby postoupil se svým týmem přes Chelsea. Pak se bude soustředit na Barcelonu," prohlásil hráčův agent.

„Anglická liga mu sedí a není tajemstvím, že by se jednou rád vrátil," pokračoval v rozhovoru pro talkSPORT.

Na závěr agent dodal: Coutinho se ale nebrání tomu, zůstat i nadále v Barceloně.”

Ofenzivní záložník, jenž dříve působil v týmu Espanyolu nebo Interu Milán, přestoupil do Liverpoolu v roce 2013. V anglické lize zářil a stal se jedním z nejlepších záložníků v soutěži. V lednu roku 2018 se dočkal vytouženého přestupu do Barcelony, a to za astronomických 142 miliónů liber.

Na Camp Nou prozatím nenaplnil očekávání a v létě 2019 odešel na hostování do Bayernu Mnichov. Ani zde příliš nezářil, ve 22 zápasech německé ligy vstřelil osm gólů a bavorský celek se vzdal možnosti opce na trvalý přestup, která činila 120 milionů eur.

Gabriela Průšová / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 04.08. Odpovědět

Za 20 dobrý ... Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Kuzma
Reklama
Reklama
Nejnovější články