Zpět na » Primera Division » Conor McGregor dostal od Sergia Ramose pozvánku na trénink Realu

Primera Division - Conor McGregor dostal od Sergia Ramose pozvánku na trénink Realu

Conor McGregor dostal od Sergia Ramose pozvánku na trénink Realu © caposts.com - Sergio Ramos, Conor McGregor

0

Líbilo se

30.07. - Jeden z nejznámějších bojovníků UFC Conor McGregor se může těšit na společný trénink s Realem Madrid. Akceptoval pozvánku kapitána Los Blancos Sergia Ramose, který na sociálních médiích vidět fotbalové umění legendárního Ira.

Celá věc začala tak, že Ramos na tréninku po vstřelení gólu napodoboval zápasníka a jeho oslavu vítězství. Ten hned reagoval ve stylu že to bylo parádní a že mají na tréninku zábavu. Ramos mu pak sdělil, že je kdykoli na San Bernabeu vítán. A McGregor při další navštěvě skutečně přípravu s Bílým baletem absolvuje.

Bojovník sám dříve svoje fotbalové dovednosti komentoval: "Celé své mladí jsem fotbal miloval. Hrál jsem útočníka nebo záložníka. Definoval bych se jako efektivní, devastující a mrštný fotbalista. Stejně, jako je můj bojový styl. Ve fotbale jsem se naučil týmovosti, vůdcovství, závazkům, odhodlání a disciplíně. Určitě mi to později v kariéře pomohlo."

McGregor je v současti ve sportovním důchodu a to po tom, co v lednu dokázal porazit Donalda "Cowboy" Cerroneho. Nikdo si ale moc nemyslí, že je jeho zápasům v UFC konec. Měl by se co nevidět do oktagonu vrátit.

Michal Stix / thesun.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Dekuji autorum za tento clanek, jde videt, jaký mají focus, přesah a timing.
Real chce pochopitelne vyuzit sveho hypu po zisku titulu, vymenit bilou za zelenou a snazit se ziskat Ira na svou stranu. Mcgregor je nejvetsi sportovní superstar všech dob, až daleko za ním jsou legendy jako Mount, Werner, Federer, Havertz, Gretzky nebo Emilio Butragueño s Filipem Grznárem. Na druhou stranu mi přijde nepravděpodobný, že by se Conor nějak zabýval podobnými nabídkami a zradil západní Londýn Smajlík 17

barbossaCFC
balmain - 31.07. Odpovědět

i když riskuji, že upadneš do agónie, ze které se již neprobereš, musím doplnit tvé nikoliv nepodstatné nedostatky v základním vzdělání

https://www.manutd.com/en/news/detail/conor-mcgregor-fifa-interview-about-man-united-allegiance#

Jinak my mystic mac prediction je hra Chelsea příští rok o sestup, mark my words.

balmain
F4BRE - 30.07. Odpovědět

asi tak minulý týden ..

F4BRE
Reklama
Reklama
Nejnovější články