Zpět na » Primera Division » Arthur odmítá návrat do Barcelony

Primera Division - Arthur odmítá návrat do Barcelony

Arthur odmítá návrat do Barcelony © tagar.id -

2

Líbilo se

28.07. - Barcelona začala s přípravami na závěrečnou část Ligy mistrů a na prvním tréninku chyběl Arthur. Záložník se v současnosti nachází v rodné Brazílii a odmítá se vrátit zpět, a to i přes varování, že jeho chování je neakceptovatelné a bude řádně potrestáno.

Arthur Melo měl vedení katalánského klubu vzkázat, že už nechce nastoupit za první tým. Klub mu sice připomněl, že nedostal povolení k tomu, aby si pobyt v Brazílii prodloužil a pokud se nevrátí, budou z toho vyvozeny disciplinární důsledky. Brazilec se přesto neobjevil na včerejším tréninku, na kterém probíhaly testy na koronavirus.

Zdroje v Barceloně neskrývají své znechucení a jsou toho názoru, že jde o nedostatek profesionality ze strany Arthura. Od chvíle podpisu smlouvy s Juventusem prý neprojevil žádnou vůli obléknout si dres Blaugranas. Quiqueho Setiéna nepřesvědčil ani jeho přístup k tréninkům a proto v posledních zápasech nedostal žádnou šanci.

Deník Mundo Deportivo se odvolává na osoby z blízkého okolí hráče, které uvedly, že záložník je na klub naštvaný za to, že ho donutil k přestupu do Turína.

Pjanič, který do Barcelony přijde výměnou na Arthura, se oproti Arthurovi stále chová exemplárně a týmu zůstává oddaný.

„Nevím, jak je to s Arthurem, ale to není moje starost. Pjanič se stále do týmu hodně zapojuje. O jeho morálce a profesionalitě nepochybuji,“ uvedl trenér Juventusu Maurizio Sarri.

Gabriela Průšová / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Forte02 - 29.07. Odpovědět

Vypadá to jak dvouměsíční výpověď travena na neschopence, třeba na záda Smajlík 3

Forte02
Wazz - 29.07. Odpovědět

...místní whitetrash alá ostravský chromý somrák by mu mohl poradit jak čerpat v jeho věku důchod i když ti nic není a jen nechceš makat...

Wazz
Edgar - 28.07. Odpovědět

S Arthurem vyběhlo vedení solidně. Ale jak píše Cornero, tohle si hráč nesmí dovolit. Vybarvuje se jeho problémová povaha, prostě takový klasický Brazilec. Jeho odchodu nelituji, Puig je dle mě lepší. Ale co jsem nepochopil, jako snad každý, je ta komedie s výměnou za Pjanice.

Edgar
peeko83 - 29.07. Odpovědět

Fotbal má bavit. A přestupy jsou součástí fotbalu, takže... nás pobaviliSmajlík 7

peeko83
Wazz - 28.07. Odpovědět

Smajlík 2 Smajlík 2 L O L Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Wazz
cukr - 28.07. Odpovědět

LOLA máš víš kde

cukr
Cornero - 28.07. Odpovědět

Ačkoliv mi ho může být stokrát líto protože ten obchod se asi příčí všem tak tohle jeho chování je nepřípustné. Vcelku se i divím že UEFA ještě nezačala za takovéto chování trestat hráče. Co to je za moresy aby hráč pod stále platnou smlouvou odjdel na druhej konec světa a odmítal se připojit k týmu. I kdyby měl na tréninku sloužit jako kužel tak furt je placenej. UEFA by měla těmhle trucířům dát neplacenou stopku aby se vzpamatovali

Cornero
Cornero - 28.07. Odpovědět

..a týká se to všech kteří odmítají trénovat nebo hrát z jakýchkoliv důvodů. Nevím proč by měli dostávat tresty jen kluby a hráči kteří se chovaj jak fracci a svoje kluby přes smlouvu poškozují si můžou dělat co chttějí. I tyhle rozmazlené smrady by měl někdo pořádně vychovat

Cornero

No je to blbě postavené, to je fakt. Ale vždyť by tyhle excesy šly normálně vymazat vysokýma pokutama hráčům, případně stopkou na nějaký ten zápas. Pokud k tomu budou takhle benevolentní, tak se toho nikdy nezbaví, ba naopak, spíše se to bude stupňovat.

Bolomsson85
Cornero - 28.07. Odpovědět

Tenhle borec jde za pár týdnů do jiného klubu takže to má celé na salámu protože Barca ho může potrestat jen tím že mu sáhne na zbývající peníze. UEFA by mu mohla dát za porušení smlouvy stopku která by platila po celé Evropě a to už by si možná kluci rozmysleli. I když tihle asi ne..ti by šli na rok do Číny a bylo by jim to fuk

Cornero
Reklama
Reklama
Nejnovější články