Zpět na » Primera Division » Jovič přestupovým cílem Monaka

Primera Division - Jovič přestupovým cílem Monaka

Jovič přestupovým cílem Monaka © tagar.id -

0

Líbilo se

27.07. - 22letý srbský reprezentant přestoupil do Realu Madrid minulé léto za aeuro;60m. Svými výkony ale několikrát nepřesvědčil a spekuluje se o jeho odchodu. Podle deníku L’Equipe je nyní v hledáčku AS Monaka, kde nově působí jeho bývalý kouč.

Real Madrid přivedl Luku Joviče po vydařené sezóně na hostování v Eintrachtu Frankfurt, za který srbský útočník nastřílel 25 gólů. Smlouvu podepsal až do roku 2025 a na Santiagu Bernabéu plánoval zářnou budoucnost, ta se však v hlavním městě zatím nenaplnila. Ke špatné formě pak přidejme ne zrovna ukázkovou morálku a četná zranění.

Srbský útočník odehrál 26 zápasů, ve kterých se trefil jen dvakrát a přidal dvě asistence.

AS Monako připravilo nový projekt a jeho součástí se stala další změna trenéra.Niko Kovač byl zvolen nástupcem Roberta Morena a Paul Mitchell přišel na pozici sportovního ředitele.

Kovač chce na Stade Louis II. přivést právě Luku Joviče, se kterým spolupracoval v Eintrachtu Frankfurt a společně dosáhli vítězství v Německém poháru.

Nadále však platí, že Real Madrid za srbského reprezentanta požaduje částku 60 milionů eur, čili sumu, za kterou jej před rokem koupil. Podle informací deníku L’Equipe je pravděpodobnou variantou hostování s možnou opcí.

AS Monako, které se chystá na velké změny, není jediným klubem, jenž má Joviče na seznamu možných posil.Údajný zájem projevilo například milánské AC.

Gabriela Průšová / en.as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články