Zpět na » Primera Division » Hvězda Realu Madrid zřejmě stane před soudem

Primera Division - Hvězda Realu Madrid zřejmě stane před soudem

Hvězda Realu Madrid zřejmě stane před soudem © diariorepublica.com - Karim Benzema

1

Líbilo se

06.07. - Zdá se, že aféra mezi Karimem Benzemou a Mathieuem Valbuenou stále ještě není u konce. Francouzští vyšetřovatelé chtějí postavit útočníka Realu Madrid před soud za spoluúčast při údajném pokusu o vydírání někdejšího reprezentačního spoluhráče.

Celý incident se datuje k roku 2015. Benzema čelí obvinění, že se měl podílet na přípravě vydíraní Valbueny. Ten prohlásil, že se ho útočník Realu Madrid v létě 2015 snažil přesvědčit, aby se sešel s dalšími muži, kteří ho vydírali kvůli sexuálnímu videu natočenému na mobilní telefon a žádali po něm 150 tisíc eur. Vyšetřovatelé se domnívají, že Benzemu oslovil kamarád z dětství, aby posloužil jako prostředník a přesvědčil Valbuenu jednat přímo s vyděrači.

Bývalého útočníka Olympique Lyon v souvislosti s případem vydírání tehdy zatkla francouzská policie a strávil noc ve vazbě. Po provalení kauzy byl vyhozen z reprezentace. Odvolací soud ve Versailles už dříve zamítl Benzemovu žádost o zastavení vyšetřování.

Podle agentury AFP by měly soudu čelit i další čtyři osoby, mezi nimi by měl být i další bývalý francouzský reprezentant Djibril Cisse, který byl v minulosti také zapleten do případu. Oba obžalovaní hráči jakoukoli vinu zásadně odmítají a tvrdí, že svého spoluhráče o videu pouze informovali.

Gabriela Průšová / france24.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Prvně jsem myslel, že je teď o peresovi

vladcevesmiru1

Řeč

vladcevesmiru1
Reklama
Reklama
Nejnovější články