Zpět na » Primera Division » Messi v Barceloně završí kariéru, ubezpečil fanoušky Fàbregas

Primera Division - Messi v Barceloně završí kariéru, ubezpečil fanoušky Fàbregas

Messi v Barceloně završí kariéru, ubezpečil fanoušky Fàbregas © Bleacher Report - Messi s Fàbregasem

1

Líbilo se

20.04. - Oba se znají nadmíru dobře. Společně vyrůstali v proslulé barcelonské akademii La Masia a pilovali svůj fotbalový um k dokonalosti. Cesc Faagrave;bregas sice zvolil odlišnou cestu než Leo, i přesto se však po osmi letech v Arsenalu vrátil do Katalánska a odehrál za svůj mateřský klub nemalou porci zápasů. Nyní během nucené přestávky světových soutěží promluvil o budoucnosti svého argentinského parťáka.

V šestnácti letech se hubený klouček jménem Cesc vydal na anglické dobrodružství. Navzdory své nevýrazné postavě na ostrovech zaujmul a získal si srdce fanoušků Gunners. V roce 2011 si jej Blaugranas s úsměvem na tváři přebrali zpět. A Fàbregas narazil na starého známého.

Argentinská modla se mezitím vypracovala mezi stěžejní hráče celku z Camp Nou. No a také v seniorském týmu mu to s kolegou ze středu zálohy sedlo. Společně odehráli v barcelonském dresu 123 zápasů. Celkem ve 26 případech si přitom vzájemně asistovali u vstřeleného gólu. Že mezi Lionelem Messim a Cescem Fàbregasem existuje jistá chemie, snad už není nutno dokazovat.

Minulý týden podal záložník, který dnes hájí barvy Monaka, rozhovor na téma LM10 španělské stanici Cadena Cope. Pořád jsme s Lionelem v kontaktu a jeho záměrem vždy bylo ukončit kariéru v Barceloně. V tom klubu se toho může dít spoustu, ale já jsem si zcela jistý, že zůstane.

Fàbregas se tak pokusil vyvrátit spekulace okolo Messiho odchodu. Ty se v posledních dnech odkazovaly zejména na potyčky týmu s vedením a smlouvu, která šestinásobnému vítězi Zlatého míče končí příští rok. Sám barcelonský kapitán se však vůči falešným zprávám rovněž ohradil na Instagramu.

Zároveň 32letý Španěl prozradil, že měl v minulosti několik nabídek na přestup ke konkurenčnímu Realu Madrid. „Nikdy nemůžeš říci nikdy. To pravidlo znám moc dobře. Jako hráč s tím už moc nepočítám, ale u trenérské kariéry už je to jiné. Tam lze vystřídat třicet klubů.” Plánuje se tedy Cesc poté, co pověsí kopačky na hřebík, vydat na dráhu kouče?

Vojt?ch Olšr / standard.co.uk, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články