Zpět na » Primera Division » Pojď za mnou do Juventusu, lákal Ronaldo De Ligta

Primera Division - Pojď za mnou do Juventusu, lákal Ronaldo De Ligta

Pojď za mnou do Juventusu, lákal Ronaldo De Ligta © marca.com - Ronaldo a De Ligt

1

Líbilo se

10.06. - O osudu mladého talentovaného stopera Matthijse de Ligta stále není rozhodnuto. Zájem o něj projevuje hned několik klubů. Největší asi Barcelona, které chce ovšem holandského zadáka sebrat Paris St. Germain. Nicméně je dost dobře možné, že do hry vstoupí ještě jeden klub. Juventus. Však lídr týmu Cristiano Ronaldo lákal 19letého fotbalistu do kádru Staré dámy.

Aktuálně je zřejmě Matthijs de Ligt fotbalistou, o němž se na fotbalové burze mluví asi nejčileji. Obránce Ajaxu ve svých 19 letech udivuje fotbalový svět a není divu, že se o něj zajímají top kluby. Velké šance získat hráče se přikládaly zejména Barceloně, která už v lednu koupila jeho spoluhráče z Ajaxu Frenkieho de Jonga.

Jenže naposledy se měl vážně vložit do hry Paris St. Germain. Ten slíbil vedení Ajaxu, kde De Ligt působí, až 90 milionů eur. Sumu, kterou v Barceloně rozhodně neplánují investovat. Navíc pařížský klub mával před De Ligtem nabídkou na nějakých 15 milionů eur za sezónu. Závratnou částku jíž Barca rovněž ani zdaleka nemůže konkurovat. A ani nechce.

Včera ale možná hráče znovu naťukl i Juventus, který se o obránce rovněž dříve ucházel. Cristiano Ronaldo totiž po včerejším finálovém zápase Ligy národů mezi Portugalskem a Nizozemskem lákal De Ligta do Juve.

Po zápase mi Cristiano řekl: ,Pojď se mnou do Juventusu´. Ze začátku jsme mu moc nerozumněl a trochu mě to překvapilo. Byl jsem šokovaný, takže jsem se jen smál a neodpověděl nic," prozradil po zmíněném zápase De Ligt svoji konverzaci s Ronaldem.

Ke svému příštímu působišti ale rovněž neuvedl nic bližšího. Jen to, že se tím rozhodně stresovat nehodlá. Není to pro mě v tuto chvíli důležité. Přestupové okno se otevírá až za několik dnů a já chci jít na dovolenou s čistou hlavou," pronesl.

Kdo si nakonec klenot, jemuž je předpovídána velká budoucnost vsadí do své koruny?


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
batcire - 13.06. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

batcire
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články