Zpět na » Primera Division » Real představil nové dresy. V roli modela se ke zklamání United předvedl i Bale

Primera Division - Real představil nové dresy. V roli modela se ke zklamání United předvedl i Bale

Real představil nové dresy. V roli modela se ke zklamání United předvedl i Bale © FotbalPortal.cz - Nové dres Realu Madrid

1

Líbilo se

07.06. - Nedlouho po Barceloně představil novou kolekci dresů pro sezónu 2019-20 také konkurenční Real Madrid. Neodmyslitelné bílé dresy v příštím soutěžním ročníku bude doplňovat zlatá barva. V prodeji už je ale překvapivě také dres Edena Hazarda, který zatím oficiálně ještě nepodepsal přestup do Realu.

Real Madrid odhalil fanouškům nové dresy. Neodmyslitelnou bílou barvu bude tentokrát doplňovat zlatá. V tomto odstínu budou vyvedeny tradiční tři pruhy na ramenou a také logo sponzora Fly Emirates.

Překvapilo ale obsazení modelů, kteří novou kolekci prezentovali. Z řad hráčů totiž byli vybráni mimo jiné i Gareth Bale, Isco, Lucas Vázquez či Nacho Fernández s Keylorem Navasem. Tedy hráči, kteří by měli klub v létě opustit anebo je jejich budoucnost v klubu minimálně nejistá.

Málokdy klub vybere na takovou akci hráče, s nimiž nepočítá. Proto podobný obrázek znejistil lidi z Manchesteru United, kteří mají velký zájem právě o velšského útočníka. Ve španělských médiích se ale tento detail hodně rozebíral a důvodem výběru těchto hráčů prý měla být i skutečnost, že jsou smluvními hráči firmy Adidas, která madridský klub obléká.

Hodně kuriózní obrázek se naskytl cestujícím na barcelonském letišti El Prat. Zde se v oficiálním obchodu Realu Madrid objevil nový dres i Edena Hazarda. Ten by se měl novou klubovou posilou teprve stát v nejbližších dnech, oficiálně ale jeho transfer potvrzen nebyl. Nicméně na ramínkách už zde visí jeho trikot. A s legendárním číslem sedm, které před ním nosil Cristiano Ronaldo a v uplynulé sezóně Mariano. Otázka, jaké numero bude belgický záložník nosit, je tím pádem vyřešena.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
inamol - 10.06. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

inamol
Wazz - 08.06. Odpovědět

Smajlík 2 Smajlík 2 pro zklamání United tam nebyl Pogba....Bale je naopak v pořádku..ten nemá v United co dělat

Wazz

United usiluje o skleněnku Balea ?!?!? To si dělají prdel ??? Ani jako nosiče balonů !!! Smajlík 14

pavelprvni
Cornero - 07.06. Odpovědět

krasny dresy jak ty bile tak ty zlate a i ty cerne..tohle je pro me idealni trojice jejich dresu a bejt fandou Realu tak si preju at uz to takhle nechaj nastalo

Cornero

Ty zlaté dresy ale nejsou jako sada pro hráče, nýbrž jako gólmanský dres. Bílé jsou domácí, tmavé venkovní a třetí sadu teprve oznámí Smajlík 1

Steven47

Jinak dresy jsou pěkné, zlatá na bílé prostě sedí.

BeckhamKakaZidane

Ty zlaté dresy ale nejsou jako sada pro hráče, nýbrž jako gólmanský dres. Bílé jsou domácí, tmavé venkovní a třetí sadu teprve oznámí Smajlík 1

Steven47

Ke zklamání United? Jen si tu opici nechte. Ani jeden adekvátní fanouškek si ho nebude přát. Často zranitelný, neprofesionální a nespolehlivý hráč s vysokým platem.

BeckhamKakaZidane
Kuzma - 07.06. Odpovědět

Já doufám, že to s tím Balem do United je jen žert ! Dva/tři roky zpátky budiž, ale teď ? Smajlík 11

Kuzma
Reklama
Reklama
Nejnovější články