Zpět na » Primera Division » Solari podepsal. Trenérem Realu Madrid bude až do roku 2021

Primera Division - Solari podepsal. Trenérem Realu Madrid bude až do roku 2021

Solari podepsal. Trenérem Realu Madrid bude až do roku 2021 © as.com - Santiago Solari

0

Líbilo se

13.11. - Ačkoliv už včera kolovaly zprávy o tom, že se status Santiaga Solariho coby trenéra Realu Madrid změnil z prozatímního na trvalý, teprve dnes podepsal s klubovým vedením kontrakt. Ten oproti všem očekáváním bude mít platnost až do června roku 2021.

Real Madrid oficiálně na svých webových stránkách potvrdil Santiaga Solariho ve funkci prvního trenéra. Argentinský kouč, který byl zaměstnán třetí sezónu u záložní třetiligové Castilly, povýšil do funkce u prvního celku po vyhazovu Julena Lopeteguiho, nejprve jako dočasný kouč.

Svoji úlohu ale splnil dokonale, když všechny čtyři odehrané zápasy dokázal vyhrát. Toho před ním dosáhlo jen pět trenérů (Pellegrini, Camacho, Boškov, Enrique Fernández a Brau). On to ale zvládl s nejpříznivějším skóre (+13) a zaznamenal tak nejlepší start trenéra do nového angažmá v celé klubové historii. Zřejmě i proto se vedení rozhodlo prodloužit s ním spolupráci nejen do konce této sezóny, ale i na další dvě, až do konce ročníku 2020-21.

„Klubové představenstvo Realu Madrid, které se sešlo 13. listopadu 2018, odsouhlasilo jmenování Santiaga Solariho do funkce trenéra prvního týmu až do 30. června 2021," uvedl web Realu Madrid.

V tuto chvíli tedy padá alternativa, že by v létě na madridský stadion Santiaga Bernabéua přišel trenér s mnohem zvučnější vizitkou, kdy se spekulovalo především o Contem, Pochettinovi, Robertu Martínezovi a dalších.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
balmain - 13.11. Odpovědět

nebude Smajlík 2

balmain
F4BRE - 13.11. Odpovědět

Přesně moje první myšlenka po přečtení nadpisu Smajlík 2

F4BRE
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články