Zpět na » Primera Division » Toni Kroos prodloužil smlouvu s madridským Realem

Primera Division - Toni Kroos prodloužil smlouvu s madridským Realem

Toni Kroos prodloužil smlouvu s madridským Realem © as.com - Toni Kroos

2

Líbilo se

12.10. - Vedení Realu Madrid může spokojeně zaklapnout složku s nápisem Toni Kroos a odškrtnout další položku na seznamu hráčů, s nimiž mělo v úmyslu prodloužit kontrakt. Bílý balet se totiž dohodl s německým středopolařem na novém závazku, který ho připoutá k madridskému klubu až do roku 2022.

„Real Madrid se dohodl s Toni Kroosem na rozšíření kontraktu, který spojí hráče s naším klubem až do 30. června 2022. Toni Kroos promluví k médiím zítra v tiskovém středisku stadionu Santiaga Bernabéua,“ uvedl klub na svých oficiálních stránkách.

Real se tímto krokem ochránil před čím dál tím častějšími nájezdu klubů toužících po německém reprezentantovi. V této aktivitě uplynulé přestupové období vyčníval především Guardiolův Manchester City. „Tohle už odradí každého zájemce, který by měl příští léto zájem o Kroose. Chytrý obchod prodloužit s ním smlouvu až do roku 2022,“ okomentoval na sociálních sítích postup managementu novinář Robbie Dunne.

Kroos, jehož původní smlouva měla platnost do roku 2020, se stal klíčovým hráčem Zidaneho týmu, když se objevil ve 32 zápasech uplynulé ligové sezóny, v nichž připravil spoluhráčům 10 gólových přihrávek a odehrál rovněž 12 ze 13 utkání při vítězném tažení Ligou mistrů. Jak klíčová hráč pro Real Madrid je, dokazují statistiky, podle nichž žádný hráč neměl v Primera División 2015-16 lepší procentuální úspěšnost přihrávek (93,9%).

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, bleacherreport.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Moooc dobře... Smajlík 1

zdendapr
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články