Zpět na » Primera Division » Problém. Návrat Keylora Navase do branky Realu v ohrožení

Primera Division - Problém. Návrat Keylora Navase do branky Realu v ohrožení

Problém. Návrat Keylora Navase do branky Realu v ohrožení © marca.com - Keylor Navas

0

Líbilo se

06.09. - Původně se předpokládalo, že se Keylor Navas vrátí po rekonvalescenci operované Achillovy šlachy do branky madridského Realu již o tomto víkendu, v zápase proti Osasuně Pamplona. Ovšem nakonec kostarický gólman tento duel 3. kola ještě nestihne. A nejen ten...

Na začátku června se gólman Realu Madrid Keylor Navas podrobil operaci Achillovy šlachy. Vynechal kvůli tomu účast na Copě Américe a obětoval prakticky celou svoji dovolenou na to, aby se mohl co nejdříve vrátit do branky Bílého baletu.

Jenže přes veškeré úsilí ho bolesti, které nesouvisí s operovaným místem (které se zahojilo výborně) nejen donutily zmírnit tempo přípravy, ale dokonce na čas úplně vysadit tréninkové dávky.

Tím pádem se mu nepodaří zkrátit dobu rekonvalescence a naopak vše nasvědčuje tomu, že splní tu předem plánovanou, jejíž ukončení bylo stanoveno na 20. září.

Podle odhadů by se tak Navas mohl do branky Los Blancos postavit nejprve 24. září, kdy hraje Real v Las Palmas nebo tři dny nato v Lize mistrů proti Borussii Dortmund.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články