Zpět na » Primera Division » Ikona madridského Atlética podepsala nový kontrakt - Torres zůstane v Atléticu až do roku 2017

Primera Division - Ikona madridského Atlética podepsala nový kontrakt - Torres zůstane v Atléticu až do roku 2017

Ikona madridského Atlética podepsala nový kontrakt - Torres zůstane v Atléticu až do roku 2017 © bleacherreport.com - Fernando Torres

0

Líbilo se

05.07. - Fanoušci Atlética Madrid i jeho klubové vedení mohou být spokojeni. Miláček tribun stadionu Vicente Calderóna Fernando Torres s klubem podepsal novou smlouvu a v červenobílém dresu madridského klubu se bude po trávnících prohánět minimálně ještě v příští sezóně.

„Jsem nadšený z toho, že můžu pokračovat ve svém domově, na jediném místě, kde jsem opravdu chtěl působit a nakonec se to stalo skutečností. Jsem šťastný, že tady jsem. Nikdy jsem nepochyboval o tom, kde chci hrát. Ani na chvíli během té doby, kdy jsem nevěděl, co se mnou bude. Nakonec jsem dosáhl toho, po čem jsem toužil," uvedl španělský útočník.

Torresův kontrakt dospěl ke svému konci společně s tím, jak skončilo i hostování pihovatého kanonýra z AC Milán. Původně vše nasvědčovalo tomu, že se někdejší hráč Chelsea a Liverpoolu vydá na exotické angažmá buď do americké MLS nebo čínské Superligy. Nicméně po solidní sezóně 2015-16 začalo postupně připadat v úvahu i prodloužení smlouvy s Atléticem.

32letý fotbalista se zdál být mírně střelcky vyčichlý v momentě, kdy se v lednu minulého roku vracel do Atlética. Jeho kanonýrské schopnosti drasticky propadly po přestupu z Liverpoolu do Chelsea, V Miláně si moc nepolepšil a rovněž za Colchoneros nastřílel během prvního půlroku jen tři branky.

S příchodem Jacksona Martíneze loni v létě se zdál Torresův čas coby TOP útočníka špičkového klubu u konce. Jenže Kolumbijec se nedokázal úplně adaptovat na herní styl rojiblancos a byl to nakonec Torres, jenž se projevil jako ideální parťák Griezmanna v Simeonově systému 4-4-2.

Budoucnost v útočné linii vkládá Atlético do rukou Ángela Correy a Luciana Vietta, nicméně oba prokázali, že ještě nejsou připraveni táhnout tým, když jejich sezóna 2015-16 byla spíše průměrná.

Prodloužení kontraktu je logickým výsledkem, podle nějž chce dát Atlético mladým borcům čas růst a udržet skvělé duo Griezmann - Torres alespoň pro tuto sezónu. Milovaný El Niňo nalezl svoji nejlepší formu v klubu, kde svoji kariéru začínal. Proto dává smysl ponechat ho v Atléticu jak nejdéle to bude možné.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, bleacherreport.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články