Zpět na » Primera Division » Neobvykle naštvaný Zidane: Tohle nikam nepovede, jestli budeme hrát jako ve druhé půli

Primera Division - Neobvykle naštvaný Zidane: Tohle nikam nepovede, jestli budeme hrát jako ve druhé půli

Neobvykle naštvaný Zidane: Tohle nikam nepovede, jestli budeme hrát jako ve druhé půli © as.com - Zinedine Zidane

0

Líbilo se

14.03. - Schylovalo se k dalšímu neúspěchu. Favorizovaný Real v Las Palmas více jak hodinu vedl, ale v závěru domácí vyrovnali. Naštěstí pro Bílý balet rozhodl o třech bodech pro hosty hlavou po rohovém kopu Casemiro. Ale herní projev nebyl nic moc. Trenér Zidane dokonce po zápase nezvykle soptil.

„Ze druhého poločasu jsem trochu špatný. Teď je pro nás důležité, že jsme získali tři body. Zítra se na utkání v klidu podíváme ještě jednou. Ale opakuji, ze druhé půle jsem špatný," uvedl včera hned po zápase francouzský trenér.

„Nepřemýšlíme nad Ligou mistrů. Hráči myslí na to, co mají dělat. Ztratili jsme neuvěřitelné množství míčů. Jestli chceme doufat v něco, o co se v budoucnu bude hrát, musíme hrát lépe. To je nad slunce jasné. Takhle se nikam nedostaneme. Pokud budeme hrát jako ve druhém poločase, tak ne. Mohu k tomu říct jen toto. Chci se na zápas podívat ještě jednou a jsme přesvědčen o tom, že jsme ho mohli odehrát lépe."

Včera na levé straně obrany nastoupil nečekaně Álvaro Arbeloa, který dostává velmi málo příležitostí. „Álvaro je hráčem Realu a myslím si, že dnes večer hrál velmi dobře. Počítám s ním, jako s ostatními. Je jediný, kdo nedostával prostor a dnes hrál a hrál dobře. Takhle bych to shrnul, nehodnotím, jestli je nyní v pořadí před Nachem nebo ne."

Las Palmas mělo včera blízko když ne k výhře, tak alespoň k jednobodovému zisku. Ve druhé půli mělo určitě větší příležitosti. Ale nakonec vyšlo naprázdno. „Nemyslím si, že je výsledek nespravedlivý. Vyhráli jsme sice dvěma góly po standardních situacích, ale fotbal je takový. Musím uznat, že Las Palmas hrálo moc dobře. Dostalo nás do obtíží, má dobré hráče, kteří si dobře rozumí s míčem. Ale víc než tohle mě trápí naše hra."

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

I fanousek Zidane to chape Smajlík 3

BeckhamKakaZidane
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články