Zpět na » Primera Division » Až skončím s fotbalem, chci žít jako král, prohlásil Ronaldo

Primera Division - Až skončím s fotbalem, chci žít jako král, prohlásil Ronaldo

Až skončím s fotbalem, chci žít jako král, prohlásil Ronaldo © espnfc.com - Cristiano Ronaldo

0

Líbilo se

04.01. - Po skončení kariéry vidí dvojnásobný držitel Zlatého míče Cristiano Ronaldo svou budoucnost jinde než ve fotbale. Práce trenéra či funkcionáře ho neláká, těší se především na to, že si bude užívat života.

V rozhovoru proti španělský list El Mundo kanonýr Realu Madrid naznačil, že se mu ne vždy líbí, když musí svůj život podřídit fotbalu. "Mám skvělý život, ale myslím, že si ho mnohem víc užiju, až ukončím kariéru a budu mít čas dělat věci, co bych chtěl," řekl třicetiletý portugalský fotbalista.

"V sobotu je v Las Vegas boxerský zápas, na který bych rád vzal své přátele a rodinu, ale nemůžu, protože není čas. Nestěžuju si, ale až skončím, chci žít jako král," uvedl Ronaldo, který je podle magazínu Forbes s ročním příjmem téměř 80 milionů dolarů třetím nejlépe placeným sportovcem světa.

Až přestane hrát fotbal, hodlá se věnovat rozvíjení své módní značky CR7. "Od sedmadvaceti let mám vlastní řadu oblečení a chci, aby má značka rostla, protože s fotbalem skončím za pět, šest, sedm nebo deset let," uvedl kapitán portugalské reprezentace. V prosinci oznámil, že chystá investici 75 milionů dolarů do řetězce luxusních hotelů pod značkou CR7.

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Avp - 05.01. Odpovědět

Dite, no. Jeho dokument velikost mozku jen potvrdil.

Avp

Souhlas! Jako fanda fotbalu jsem si to pustil a po shlédnutí toho dokumentu v mých očích klesl ještě více, než mohl. Lidé s jeho uvažováním a vizí skutečně nejsou a nikdy nebudou má krevní skupina!

Bolomsson85
AONN - 05.01. Odpovědět

Jo,ten dokumen Smajlík 2 tam se spise dokumentoval jeho majetek a ego

AONN

No, působilo to fakt hrozně a říkám si, zda mu ten dokument zato vůbec stál. Jak píši, moje krevní skupina to nikdy nebude, jak projevem na hřišti, tak mimo něj. Jinak vrcholná scéna byla...které auto chybí, zda Porsche nebo Lamborghini, to jsem nevěděl, zda brečet nebo se smát! Prostě hrůza,..strojený a umělý dokument, kde neustále ukazoval své vysoké ego a demonstroval svoji touhu po trofeji, jako je Zlatý míč atd.

Bolomsson85
AONN - 04.01. Odpovědět

Vzdyt tak uz zije nejakej ten patek

AONN

Smajlík 11 škoda, dúfal som že bude prezident zemegule

thornhill
Tymo - 04.01. Odpovědět

HM. NJN kdo jak si to udělá, tak to má a nikdo mu to nemůže vyčítat i když je tímto svět zkaženej.

Tymo
pino - 04.01. Odpovědět

Skutočne dvojnásobný??? A nie náhodou trojnásobný??? Smajlík 2

pino
Reklama
Reklama
Nejnovější články