Zpět na » Primera Division » Messiho otec: Leo je tu spokojený, ale jestli nás budou chtít prodat...

Primera Division - Messiho otec: Leo je tu spokojený, ale jestli nás budou chtít prodat...

Messiho otec: Leo je tu spokojený, ale jestli nás budou chtít prodat... © sport.es - Jorge Messi

3

Líbilo se

19.11. - Argentinský útočník Barcelony Lionel Messi ve včerejším prohlášení, která obletěla celý svět, nechal otevřená dvířka svému případnému odchodu z katalánského klubu. Dnes se jeho otec snažil zastavit bující spekulace, když uvedl, že záměrem jeho syna je zůstat v Barceloně. Zároveň ale nevyloučil jeho přestup, pokud k němu bude svolné klubové vedení.

„Momentálně žádná kauza neexistuje. Chceme tady zůstat, to co lidé čtou mezi řádky je přehnané,“ uvedl otec fotbalisty Jorge Messi a vyjádřil tak jasnou představu Messiho a jeho rodiny zůstat v Barceloně dlouhou dobu.

Nicméně posléze přidal ještě následující větu: „Leo je zde spokojený, ale jestli zítra klub řekne ,máme tady takovou nabídku, chceme tě prodat´, bude nutné se tím zabývat. Ale v tuto chvíli na to vůbec nemyslíme.“

Není žádným tajemstvím, že největší zájem o Lionela Messiho v posledních týdnech aměsích projevily Paris St. Germain nebo Manchester City.

Kam dál?

Jan Preisler / fotbalportal.cz, sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

rád bych ho viděl v Arsenalu ale to se nikdy nestane protože takový peníze Wenger nikdy nevysolí :-D

Gooners4ever
Reekwon - 19.11. Odpovědět

Takový prachy by mohlo zaplatit jen PSG, ale stejně se o tom tak moc píše jen kvůli tomu, že už se nemá o čem psát a tak chtějí noviny trošku rozvířit vody.. Každý druhý fotbalista říká, že je v týmu spokojený a že neví, co bude v budoucnu..

Reekwon

Vždyť jo

Gooners4ever
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články