Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » » Scolari: Tohle bude naše mistrovství světa

- Scolari: Tohle bude naše mistrovství světa

Scolari: Tohle bude naše mistrovství světa © tvconde.blogspot.com - Luiz Felipe Scolari

0

Líbilo se

12.06. - Trenér brazilské fotbalové reprezentace Luiz Felipe Scolari před dnešním úvodním zápasem mistrovství světa proti Chorvatsku věří, že domácí tým na letošním šampionátu potvrdí roli favorita a nakonec zvedne nad hlavu trofej pro mistra světa.

Po rocích příprav už dnes večer otevře své brány v pořadí dvacáté mistrovství světa ve fotbale, které podruhé v historii hostí Brazílie a domácí příznivci se modlí, aby byl domácí výběr úspěšnější než v roce 1950, kdy padl ve finále na Maracana s Uruguayí.

Trenér domácího týmu Luiz Felipe Scolari věří, že se historie nebude opakovat a Brazílie tentokrát dojde až na samý vrchol. „Všem Brazilcům bych chtěl říct, že nadešel čas. Tohle je naše mistrovství světa,“ řekl muž, který dovedl Brazílii k zatím poslednímu mistrovskému titulu.

„Je před námi sedm kroků. Musíme ujít všech těchto sedm kroků, ale teď máme před sebou krok první, kterým je Chorvatsko. Poté musíme udělat dalších šest kroků, pokud chceme vyhrát mistrovství světa.“

Scolari se navzdory tragédii v rodině, kterou zasáhla smrt synovce Tarcisia Joaa Schneidera, jenž v úterý zahynul při automobilové nehodě, rozhodl zůstat s týmem, který už dnes čeká ostrý start proti Chorvatsku.

V centru pozornost se před začátkem šampionátu ocitá hlavní hvězda brazilského výběru, útočník Barcelony Neymar, který musí na svých bedrech nést tíhu očekávání domácích příznivců.

„Nechci být nejlepším hráčem mistrovství světa, nechci být nejlepším útočníkem, chci jen vyhrát mistrovství světa. Samozřejmě, že jsem nervózní, ale také jsem extrémně šťastný, kde dnes jsem, protože by tu chtělo být mnoho lidí,“ přiznal Neymar.

„Opravdu doufám, že svému týmu pomůžu tím nejlepším způsobem splnit sen hráčů a všech Brazilců, kterým je vyhrát mistrovství světa,“ dodal Neymar.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Už aby někdo vrátil Brazílii do reality, budou rádi když postoupí do osmifinále ...

Gooners4ever
Reklama
Témata článku
Anketa

Věříte, že Brazílie vyhraje domácí MS?

Ano (10)

Ano 43,5%

Ne (13)

Ne 56,5%
Celkový počet hlasů: 23
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články