Zpět na » Liga mistrů » Zidane: Nechci, aby prodali Ronalda

Liga mistrů - Zidane: Nechci, aby prodali Ronalda

Zidane: Nechci, aby prodali Ronalda © as.com - Zinedine Zidane

1

Líbilo se

08.03. - Dnes čeká na madridský Real odvetný zápas osmifinálového souboje Champions League s AS Řím. První zápas na Olympijském stadionu zvládl, vyhrál 2:0 a jeden gól vstřelil Cristiano Ronaldo. Toho bude mít trenér Zidane k dispozici i dnes a rád by s ním počítal i do dalších sezón. Rozhodně netouží po tom, aby největší madridskou hvězdu klub prodal, tak jak si přejí někteří fanoušci.

„Já si určitě nepřeji, aby Cristiana vedení prodalo. Protože jsem trenér a chci ho," usmíval se při své odpovědi trenér Realu Zidane. „Co se týče pískotu na jeho osobu...na mě také pískali. Není to záležitost jen samotného hráče. Je tady publikum, které od svých hráčů chce víc...pro ně je to nejlepší. Diváci své hráče milují. Stadion vidím neustále plný a to je nejlepší důkaz."

Ačkoliv si Real přivezl z italské půdy dvougólový náskok, nemůže si ještě být zcela jistý postupem do čtvrtfinále. Co ale dělá Zidanemu vůbec největší starosti? „Dělá mi starosti, že je to mužstvo, které k nám přijede hrát, ne spekulovat. Mají hodně silné hráče v útoku, jsou hodně dobří."

Trenér římského klubu Spalletti i přes výsledek prvního zápasu a ligové exhibici proti Celtě 7:1 prohlásil, že je Real k poražení. „Je mi úplně jedno, jestli generujeme jakékoliv pochybnosti. Zápas musíte prostě vyhrát. Znám to ze svých hráčských let, musíte hrát dobře. Pokud ne, můžete prohrát a vypadnout."

Gareth Bale, který se vrátil po dlouhodobém zranění v nedělním ligovém zápase, zřejmě nastoupí v základní sestavě. „Je připraven hrát. To, jestli nosí na štulpnách díru, je čistě jeho věc. Každopádně je v pořádku."

Během Baleovi nepřítomnosti nastupoval na kraji hřiště náhradník Lucas Vázquez a nutno říct, že svými výkony hodně zaujal. Naběhal neuvěřitelné množství kilometrů. Bude muset Bale také tolik běhat? „Ten, kdo bude hrát, bude zastávat svoji roli. Ať už to bude Lucas nebo Gareth, měli by být přesvědčiví. Nemohu říct, jestli naběhá stejnou porci kilometrů, jako Lucas, ovšem záměr zůstává stejný - bránit bez míče a škodit soupeři v okamžiku, kdy ho budeme mít pod kontrolou."

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Ty si můžeš myslet co chceš plesoune

ronaldo_vesmiru
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články