Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Ostatní » Al-Nassr se nevzdává. Hodlá se znovu pokusit o Kevina De Bruyneho

Al-Nassr se nevzdává. Hodlá se znovu pokusit o Kevina De Bruyneho

Al-Nassr se nevzdává. Hodlá se znovu pokusit o Kevina De Bruyneho © iconsport.photo - Kevin De Bruyne

0

Líbilo se

25.10. - O Kevina De Bruyneho byl zájem ze Saudské Arábie už toto léto. Belgický středopolař s díky odmítl a chce být věrný systému Manchesteru City, kterému vloni pomohl k zisku treblu. Aktuálně je jeden z nejlepších hráčů historie Premier League dlouhodobě zraněný a vrátí se až na druhou polovici sezńy. Mezitím se jeho agent setká se zástupci Al-Nassr, kteří se nevzdávají.

Kevin De Bruyne je dalším z mnoha odchovanců belgického Genku. Jakožto velký talent kdysi posílil Chelsea. Než dostal prostor, zahrál si Bundesligu za Brémy. Sezónu měl fantastickou, ale času na Stamford Bridge dostal málo, tak nakonec zakotvil ve Wolfsburgu. Tam Bundesligu úplně rozbil a Manchester City ho jen rok poté, co ho Chelsea za 22 milionů eur prodala, koupil za 76 milionů eur. Obří částka, ale vyplatila se do posledního centu. Z Kevina De Bruyneho se stal jeden z nejlepších hráčů historie Premier League.

Nebudeme si nic nalhávat, bez De Bruyneho by vloni Cityzens nezvldáli získat všechny 3 velké trofeje. Jeho důležitost se ukazuje i nyní, i když v negativním smyslu. De Bruyne se na začátku sezóny zranil, vrátí se po novém roce. A Manchester City prostě není jako minulou sezónu. Něco mu chybí. Kevina De Bruyneho nenahradíte 1:1. Musíte vymýšlet nové věci, které nikdy nebudou tak dobré, jako když je na hřišti on. Naprosto geniální fotbalista, jehož přítomnost si musíme užívat. Už v létě o něj ale měly zájem kluby ze Saudské Arábie v čele s Al-Nassr.

De Bruyne odmítl, ale klub, jenž celou věc s obřími přestupy na východ začal podpisem Cristiana Ronalda, se nevzdává tak snadno. Naplánoval sezení s agentem De Bruyneho, po kterém samotnému hráči představí svůj projekt, jenž by ho měl nadchnout natolik, že by byl svolný k přestupu za Ronaldem, Laportem a spol. Jenomže vloni Kevin De Bruyne ukázal, že je stále ještě jedním z nejlepších hráčů planety. Není jako Neymar, Benzema nebo Ronaldo, jenž už půjdou jen dolů. De Bruynemu je 32 let, ale je na absolutním vrcholu. Počkejme si, až se uzdraví. To z něj zase půjde strach.

Adam Novotný / twitter.com

Nejnovější články